Rezultate te kerkimit per termin: +Botes +Si

Meta: total 1000 / total_found 10005 / time 0.004 / keyword[0] botes / docs[0] 10005 / hits[0] 13194 /
DEKLARATAT E METËS DHE GËNJESHTRA E MADHE KILIANE!
  • 2019-03-24

DEKLARATAT E METËS DHE GËNJESHTRA E MADHE KILIANE!

Nga Klodian TOMORRI Deklaratat e Presidentit Ilir Meta për vetësakrifikim heroik si Salvador Allende sjellin në Shqipëri një debat, i cili në arenën ndërkombëtare vazhdon prej dekadash. Kush ishte engjëlli dhe djalli i historisë kiliane? Qarqet e majta të propagandës ja kanë dalë të

Habit gazetari: Mos shkoni deri në Kavajë, ju përdhunoj unë ku dhe kur të doni
  • 2019-02-07

Habit gazetari: Mos shkoni deri në Kavajë, ju përdhunoj unë ku dhe kur të doni

Ngjarja e rëndë e Kavajës, ku një vajzë e mitur për dy muaj rresht u përdhunua nga i dashuri që njohu në Instagram dhe 7 shokë të tij që e shtantazhonin me videon e aktit seksual, tronditi opinionin publik shqiptar. Po ashtu u rikthye e nxehtë në media, trajtimi i çështjes se si po r

Redi Hasa, hap fundjavat e Mesdheut në Tiranë
  • 2019-02-07

Redi Hasa, hap fundjavat e Mesdheut në Tiranë

Zërat më të bukur të Mesdheut do të mund ti shijoni fundjavave në Tiranë. Teatri I Metropolit përgjatë gjithë muajit shkurt, do ti ofrojnë publikut kryeqytetas një Përrallë Mesdheu. Muzikantë të njohur nga Italia, Turqia, Greqia dhe muzikantë shqiptarë që karrierën e kanë ndërt

FORCA E LIGJIT APO FORCA E KRIMIT?
  • 2019-02-03

FORCA E LIGJIT APO FORCA E KRIMIT?

Nga Klodian TOMORRI Policia e shtetit i bllokon 5.2 milione euro nje qytetari ne Lezhe dhe e shpall me te madhe ne te gjitha mediat e vendit. Pa hetuar nese parate ishin te ligjshme apo jo, pa provuar se kishin burim kriminal, nxorren edhe emrin e personit qe zoteron llogarine duke e shpallur madje

Akt terrorist mbi studentët, Rama po përdor ./Video
  • 2019-01-29

Akt terrorist mbi studentët, Rama po përdor ./Video

Ish- kryeministri Sali Berisha shprehet se pas përplasjes fizike të ndodhur sot mes grupeve të ngujuar tek Juridiku, fshihet dora e Edi Ramës. Sipas tij Rama po përdor të rinjtë e FRESH  si mish për top, për të mbyllur protestën e studentëve dhe bojkotin e tyre që vazhdon prej disa jav

Çdo vit 450 raste të prekur nga sëmundjet e gjakut, por nuk janë të gjitha ilaçet
  • 2018-11-05

Çdo vit 450 raste të prekur nga sëmundjet e gjakut, por nuk janë të gjitha ilaçet

Të sëmurët me sëmundje malinje të gjakut në vendin tonë nuk mjekohen sipas protokolleve mjekësore pasi ata një e bëjnë të gjithë trajtimin siç duhet për këtë sëmundje. Kjo për faktin se jo të gjitha medikamentet gjendet në vendin tonë. Në vendin tonë përllogariten rreth 450

Largimi i Xhafës, Berisha: Rama e shiti për të shpëtuar Gjushin!
  • 2018-10-27

Largimi i Xhafës, Berisha: Rama e shiti për të shpëtuar Gjushin!

Dorëheqjen surprizë të Fatmir Xhafës e ka komentuar edhe ish-kryeministri Sali Berisha. E teksa nga PD po e lidhin largimin e ministrit të Brendshëm me konferencën e paralajmëruar për shtyp të paraardhësit të tij Saimir Tahiri, por edhe me vëllain e akuzuar për trafik droge, Berisha ka