Rezultate te kerkimit per termin: +Bozdo +Prof +Dr

Meta: total 12 / total_found 12 / time 0.000 / keyword[0] bozdo / docs[0] 1592 / hits[0] 3762 / keyword[1] prof / docs[1] 8247 / hits[1] 15868 /
No Pic available
  • 2016-03-24

Besnik Baraj: Të ndalim ndërtimin e HEC-eve në Valbonë

E konsideroj një lajm të mirë ardhjen e projektligjit për rehabilitimin e lagunës Kune Vain. Ky investim është në rezonancë me ndjeshmërinë që ka kjo qeveri për problematikën mjedisore që do e vlerësoja më të mirë se qeveritë e mëparshme. Këtë tipar e shoh në sektorët si: tr

Metropolitan Tirana  cel vitin e ri akademik
  • 2014-10-22

Metropolitan Tirana cel vitin e ri akademik

e Marte 21 Tetor 20141327 pm Dekani i Ekonomikut Salaj Pse zgjodha Metropolitan pas La Sapienzabr brDekani i Fakultetit Ekonomik te SHLUP br    Universiteti Metropolitan Tirana flet per pervojen e tij ne Universitetin me te njohur italian La Sapienza ku edhe eshte dokto

No Pic available
  • 2014-09-12

“Tika” dhuron 200 stola dhe140 kosha për Bashkine e Tiranës

TIRANE- Me një njoftim për mediat Bashkia e Tiranës bën me dije se 200 stola dhe rreth 140 kosha të rinj do të vendosen në parqet dhe rrugët e Tiranës. Ky është një donacion i bërë bashkisë së Tiranës nga ana e shoq

No Pic available
  • 2014-08-08

Universitetet, Nikolla:Tani në Prokurori ata që i liçensuan, ata që shitën e blenë diploma

Tiranë - Ministrja e Arsimit Lindita Nikolla ka njoftuar sot se do të nis kallëzimi në Prokurori për të gjitha pazaret që janë bërë në universitete, duke nisur nga krerët e arsimit të lartë që i kanë liçensuar pa kritere, krerët e vetë universiteteve private që kanë shitur diplo

No Pic available
  • 2014-08-08

Universitetet, Nikolla: Në Prokurori ata që i licensuan, shitën e blenë diploma

Tiranë - Ministrja e Arsimit Lindita Nikolla ka njoftuar sot se do të nis kallëzimi në Prokurori për të gjitha pazaret që janë bërë në universitete, duke nisur nga krerët e arsimit të lartë që i kanë liçensuar pa kritere, krerët e vetë universiteteve private që kanë shitur diplo

Kolana e doktoraturave
  • 2013-10-02

Kolana e doktoraturave

Gjashtë doktoraturat e para, të botuara nga Universiteti Europian i Tiranës, vijnë në kolanën “Thesis”, që nga gjuha latine do të thotë “teza”. Iniciativa, më e reja e “UET Press”, është ideuar s

No Pic available
  • 2011-08-12

Biznesi shqiptar, me prezent në Kosovë

TIRANE- Biznesi shqiptar do të rrisë bashkëpunimin me atë kosovar për të përfituar nga vendosja e masave të reciprocitetit ndaj Serbisë me qëllim krijimin e një marrëdhënieje afatgjatë. Ministri i Ekonomisë së Kosovës, Besim Beqaj mbërriti sot në Tiranë së bashku me një grup bi