Rezultate te kerkimit per termin: +Bozdovec

Total: 15
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.887Z

Zjarret, 16 vatra aktive, situatë problematike në Bozdovec

TIRANË- Në të gjithë qarqet e vendit rezultojnë gjithsej 16 vatra zjarresh aktive, ndërkohë vijon puna për mbajtjen nën izolim të vatrave të zjarrit, kryesisht problematike në verilindje të vendit. Zëdhënësi i Ministris&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.901Z

Bozdovec parku i djegur

Në Parkun Kombëtar të Bozdovecit nuk kanë mbetur shumë gjëra për të parë. Trupa pemësh dhe hiri i mbetur nga djegia e gjithçkaje që ishte këtu janë i vetmi element që arrin të shohësh, pavarësisht nga rrezja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.388Z

Noka Ndeshkim zjarrvenesve

Ministri i Brendshëm, Flamur Noka ka deklaruar të hënën se situata nga zjarret është problematike në disa zona, sidomos në Bozdovec dhe në Lurë. Në një prononcim për mediat  Noka theksoi se është shuar pjesa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.580Z

Durres zjarri perfshin fabriken e vajrave

Një zjarr i madh ka përfshirë një fabrikë vajrash makinash në zonën e Sukthit, në Durrës, gjatë mëngjesit të së dielës, duke alarmuar banorët e zonës, të cilët deklarojnë se situata është alarman

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.892Z

Dajt, 1100 ushtarë për të shuar zjarrin

Forcat e Ushtrisë gjatë aksionit në Dajt Mjegulla e dendur pengon aksionin e helikopterit. Efektivat e Ushtrisë mbërrijnë dhe në zonat veriore. Luftojnë me flakët e ngritura mbi kryeqytet. As dje nuk u bënë zap Përqendrim maksimal në malin e Dajtit për të shuar zjarret që rëndojnë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.390Z

Zjarret, Noka: Rama ndjell zi, të ndërrojë strategji

Flamur Noka TIRANË- Ministri i Brendshëm, Flamur Noka, duke folur për situatën e zjarreve në vend, ka kërkuar nga kreut i opozitës bashkëpunim për solidaritet dhe dënimin e zjarrëvënesve, ndërsa ka dënuar deklaratat e tij, si kobndjellëse dhe për përfitime politike mbi fatkeqësitë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.385Z

Zjarret,përmirësohet situata në Bozdovec, nis ndërhyrja nga ajri

Paraqitet më e përmirësuar situata nga zjarri në parkun kombëtar të Bozdovecit në Korçë.   Sipas informacioneve ka mbetur edhe një vatër zjarri në këtë zonë ndërsa mëngjesin e sotëm ka nisur edhe nd&eu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama