Rezultate te kerkimit per termin: +Bozhanaj

Meta: total 16 / total_found 16 / time 0.000 / keyword[0] bozhanaj / docs[0] 16 / hits[0] 20 /
Shqipëria kalon edhe Uellsin
  • 2017-04-29

Shqipëria kalon edhe Uellsin

Ne Qipro vazhdojne ndeshjet e turneut Uefa Development 2017 ku merr pjese edhe skuadra kombetare U-17 nen drejtimin e trajnerit Mustedanagic. Pas ndeshjes se pare edhe ne takimin e dyte skuadra kombetare nuk eshte mundur dhe ka fituar serish me penallti 4:2 kunder Uellsit. Ne kete ndeshje traineri M

No Pic available
  • 2013-11-10

Ekonomiku, shpallen 938 fituesit e masterit

TIRANE-Shpallen 938 fituesit e studimeve master, në Fakultetin e Ekonomisë në Universitetin e Tiranës. Ditën e djeshme, ky fakultet ka shpallur 635 fituesit e studimeve të ciklit të dytë, master shkencor dhe master profesional, me kohë të plotë,

No Pic available
  • 2012-07-22

Dinamo, faza seleksionuese drejt fundit

Nga ANDI TANKU Ekipi i Dinamos, duket se po sheh dritë në fund të tunelit. Largimet e shumta nga radhët e bluve si edhe zgjedhja e trajnerit të ri të ekipit ishin dy çështje, të cilat duhet të zgjidheshin sa më parë. Pas largimit të ish-trajnerit Mërgjyshi, ekipi vazhdoi stërvitjen p

Mehmeti : Unë trajner i Dinamos? Për këtë vendos presidenca e klubit
  • 2012-07-06

Mehmeti : Unë trajner i Dinamos? Për këtë vendos presidenca e klubit

Pas largimit të ish-trajnerit Artan Mërgjyshi, dinamovitët ka filluar stërvitjen nën drejtimin e zv.trajnerit Dritan Mehmeti, i cili e njeh mjaft mirë ambientin blu Nga ANDI TANKU     Pas largimit të ish-trajnerit Artan Mërgjyshi, ekipi i Dinamos ka filluar stërvitjen nën drejti

No Pic available
  • 2011-12-05

Ndalet Teuta, Elbasani edhe më pranë

Tirana U-19 mposht Vllazninë dhe merr hakun e 17-vjeçarëve, ndërsa Dinamo ngec para elbasanllinjve. Befason Kamza, që mposht thellë 4-1 Shkëndijën e Tiranës.   Tirana i falet penalltisë Tirana – Vllaznia 1-0   Tirana: Çali, Habibi, Shala, Taku, Saliasi, Cenaj, F. Njebza, Bogd

Duhet Vajushi edhe në kupë që Vllaznia të përmbysë Dinamon
  • 2011-12-01

Duhet Vajushi edhe në kupë që Vllaznia të përmbysë Dinamon

Nga GJERGJ KOLA   Grupi D Vllaznia         10 pikë           12-4 Bylis               10 pikë           9-3 Elbasani         3 pikë 6-12 Dinamo          0 pikë 4-12   Shkodranët kanë vuajtuar disi në pjesën e parë, ndërsa

No Pic available
  • 2011-11-21

Teuta e qetë, humbasin Tirana dhe Vllaznia

Durrsakët kryesues kanë një ndeshje të prapambetur me Shkumbinin, ndërsa rivalët e sezonit të kaluar, Vllaznia dhe Tirana, nuk kanë marrë pikë këtë javë Shkëndija Dr. rikthehet pretendente Shkëndija Dr. Vllaznia 2-1 Shkëndija Dr.: Qypi, Tataveshi, Gashi, Muho, Hodo, Rezi, Demalija