Rezultate te kerkimit per termin: +Brae

Meta: total 79 / total_found 79 / time 0.000 / keyword[0] brae / docs[0] 79 / hits[0] 208 /
Patozi debat me Tahirin: Ti je ministri më i akuzuar që nga 1912-a
  • 2015-09-11

Patozi debat me Tahirin: Ti je ministri më i akuzuar që nga 1912-a

Ministri: Po godisni sukseset e policisë. Miratohet vetëm me votat e majta akti normativ Tahiri – Patozi, ju keni qenë kryetar i grupit parlamentar të PD-së, por unë e kuptoj vështirësinë e të qenët kryetar i grupit parlamentar të mazhorancës me një qeveri si ajo që kishit. Por

BASHA Ra Qeveria BRAE U godit trafiku
  • 2014-05-11

BASHA Ra Qeveria BRAE U godit trafiku

Kryetari i Opozites Lulzim Basha ka akuzuar Kryeministrin Rama dhe Ministrin e Brendshem Tahiri si te pershire ne trafikun e droges Ne nje reagim pas ngjarjes se Divjakes Basha pohoi kjo eshte banda me e rrezikshme ne keto 23 vitet e fundit dhe se ka mbeshtetjen e autoriteteve qeveritare Per Bashen

No Pic available
  • 2010-12-23

AKUZA PER DROGE Rama-Brace zbardhet kaseta e Kadriovskit

/ / BRAE SHANTAZHI I BERISHES/ Deputeti i PS Erjon Brace ka marre nje CD me akuza nga i denuari per trafik nderkombetar droge Daut Kadriovski. CD-ja i ka shkuar Braces me poste bashke me nje kartoline me nenshkrimin Ke 24 ore kohe osedo ta publikojme ne televizione. Ne CD s

No Pic available
  • 2010-09-02

HEC-et, prokurorët marrin dokumentet e firmosura nga Kryeministri Berisha

Prokuroria Koncesionet e HEC-ve jan firmosur nga Kshilli i Ministrave. Edhe shndrrimi i zons te liqeni artificial, vepr e KRRTRSH-s Prokuroria merr n shqyrtim vendimet e Kshillit t Ministrave pr dhnien me koncesion t disa HEC-ve njerzve t afrt t politikanve t djatht. Hetimi sht n fazn fillestare, k

No Pic available
  • 2010-09-02

Braçe: Kam dorëzuar në prokurori dosjen për Vokshin

PS: Kompania e Tartarit mori 4 nga 6 vendburime nafte dhe gazi Partia Socialiste, n vazhdimsi t akuzave ndaj mazhorancs pr prfitime, ka krkuar t bhet transparenca mbi pasurit publike. Nnkryetari i grupit parlamentar socialist, Erion Brae, kapublike akuza t reja q prfshijn ish-kshilltaren e Kryeminis

HEC-et, prokuroria dërgon 4 fletëthirrje
  • 2010-09-01

HEC-et, prokuroria dërgon 4 fletëthirrje

Arjan Tartari dhe Dritan Avllaj “ballafaqohen” n prokurori. Do pyeten edhe aksionert e “Vision Construction” Merr form hetimi i nisur nga Prokuroria e Tirans pr dhnien e koncesioneve t HEC-ece nga qeveria dhe dhnien e lejeve t ndrtimit nga Bashkia e Tirans, pas akuzave pozit-

No Pic available
  • 2010-09-01

Erion Braçe, dyshime për përfituesit e kontratave qeveritare

Deklaratat Nnkryetari i grupit parlamentar socialist, Erion Brae, nprmjet nj deklarate pr mediat, bri t ditur nj sr dokumentesh, t cilat ngren dyshime pr mnyrn sesi kompania “Stream Oil”, ka arritur t prfitoj, duke qen nj kompani pa prvojn e duhur dhe me procedura t falsifikuara. Depute