Rezultate te kerkimit per termin: +Braes

Total: 11
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.750Z

Leonard Demi: Çfarë raportoi Bahri Shaqiri në Parlament

Braçe: Mafia e huaj pastron paratë në Shqipëri Raporti i Shrbimit Sekret Shqiptar sht krejt ndryshe nga raporti me t njjtin emr t Erion Braes. Kryetari i Komisionit t Siguris n Parlament, Leonard Demi, ka hedhur posht deklaratat e deputetit socialist, Brae lidhur me deprtimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.353Z

Brae: T dorhiqet Basha, po pengon hetimet e Durrs-Kuks

Nnkryetari i Grupit Kuvendor t Partis Socialiste, Erion Brae, ka krkuar sot dorheqjen e Ministrit t Jashtm Lulzim Basha. Sipas Braes, ish-Ministri i Transporteve po pengon hetimet e organit t akuzs pr rrugn Durrs-Kuks. Ligjvnsi i majt i kathirrje Prokuroris t sekuestroj procesverbalin e qeveris pr r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.498Z

Akuza: Sekuestrohen dokumentet dhe priten fletëthirrjet e para

Hetimet Njsia hetimore Task Forc n Prokurorin e Tirans ka intensifikuar hetimet pr akuzat publike t mazhorancs dhe opozits pr lejet e ndrtimit dhe koncesioneve t HEC-eve, duke deklaruar se “verifikimet dhe marrja e provave e dokumenteve nga institucionet prkatse do t kryhet si do procedim tje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.871Z

Brae i lidhur me krimin

I menjhershm ka qen reagimi i Partis Demokratike, lidhur me akuzat e rnda q u hodhn nga opozita n drejtim t familjes s kryeministrit. Zdhnsi i PD, Gerti Bogdani hodhi akuza ndaj Braes si t lidhur me disa segmente t krimit. Duam ti rikujtojm opinionit publik se Erion Brae sht i skeduar si bashkpuntor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.870Z

Brace akuza Berishs

Nnkryetarit t Grupit Parlamentar t PS Erion Brae deklaroi sot se Sali Berisha gnjen kur thot se po ndrton 800 km autostrada. T gjitha rrugt e inauguruara nga kryeministri, socialistt i kan quajtur t sukses t tyre, pasi sipas Braes, kto vepra t rndsishme kombtare i ka nisur Partia Socialiste kur isht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.783Z

Ngujohet socialisti e Beratit, e kërcënojnë me jetë

Antari i Asambles Socialiste t Beratit, Bashkim Meta, i cili u dhunua publikisht gjat nj proteste t Partis Socialiste n kt qark vetm se kundrshtoi deputetin Erion Brae, sht ngujuar nga frika e eleminimit fizik. Bashkim Meta thot se veprimet e m pasme t socialistve, pas dhunimit t tij, kan vn n rrez

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.374Z

Durrs-Kuks, Paloka i prgjigjet Braes: Hetimet Prokuroris

Nnkryetari i komisionit hetimor pr Prokurimet Publike, deputeti Edi Paloka, reagoi sot ndaj akuzave t ngritura nga opozita pr rrugn Durrs-Kuks, duke pohuar se tashm procedurat pr ndrtimin e ksaj vepre po shqyrtohen nga Prokuroria e Prgjithshme dhe ajo sht nj shtje nn hetim. Sipas deputetit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama