Rezultate te kerkimit per termin: +Braafheid

Meta: total 20 / total_found 20 / time 0.000 / keyword[0] braafheid / docs[0] 20 / hits[0] 20 /
Roma- Lacio 4 me 1, Milani bie keq në Bergamo
  • 2016-04-04

Roma- Lacio 4 me 1, Milani bie keq në Bergamo

Roma e Luciano Spalletti­t, pas barazimit të javës së fundit me Inter, është kthyer te rruga e fitoreve, duke mundur 4­1 rivalët historikë të Lazios në derbin e zhvilluar në Olimpico. Verdhekuqtë kanë regjistruar nëntë fitore dhe një barazim në dhjetë ndeshjet e fundit të luajtur

Lazio largon Lorik Canën
  • 2015-08-10

Lazio largon Lorik Canën

Lazio ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjet e Ligës e Kampionëve ku në të mungon, kapiteni i kombëtares kuq e zi, Lorik Cana. Skuadra nga kryeqyteti italian, Lazio do të kërkojë Ligën e Kampionëve përballë Bayer Leverkusen, për t'u bërë pjesë e grupeve të kësaj

Po Etrit Berisha, jo Lorik Cana
  • 2015-08-10

Po Etrit Berisha, jo Lorik Cana

Lazios ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar ndeshjet e Ligës e Kampionëve. Skuadra nga kryeqyteti italian, do të kërkojë Ligën e Kampionëve përballë Bayer Leverkusen, për t’u bërë pjesë e grupeve të kë

Dje 13 orë në CAS, sonte nga minuta e parë kundër Juventusit
  • 2015-04-18

Dje 13 orë në CAS, sonte nga minuta e parë kundër Juventusit

Përkundër angazhimit të gjatë që pati dje duke dëshmuar në CAS për ndeshjen e ndërprerë Serbi – Shqipëri, kapiteni Lorik Cana, sonte nga minuta e parë do të paraqitet në fushë ndaj Juventusit. Seanca e dëshmive t&e

Viti 2015, ja disa yje që mund t’i merrni falas
  • 2014-12-25

Viti 2015, ja disa yje që mund t’i merrni falas

Ndërtimi i një ekipi të madh, dhe më shpenzime sa më të vogla, është ëndrra e çdo presidenti. Viti që po vjen, ai 2015, do të lërë shumë lojtarë pa kontrata, të cilët do të jenë të lirë,

Dëshira e madhe e Lorik Canës
  • 2014-12-08

Dëshira e madhe e Lorik Canës

Kapiteni i kombëtares së Shqipërisë, Lorik Cana, regjistroi në mënyrën më të mirë paraqitjen e 100 me skuadrën e tij, Lazio. Lazio mori një fitore të rëndësishme në udhëtim të Parma me rezultat 1:2, ndërs

Humbësit e janarit
  • 2011-03-20

Humbësit e janarit

Në përgjithësi afati kalimtar i janarit shërben për të përmirësuar skuadrat dhe eventualisht zëvendësuar ndonjë futbollist të lënduar. Mirëpo, ka klube të cilat gjatë dimrit kanë shitur futbollistët e tyre kryesorë dhe, si rezultat, kanë zhytur veten në krizë të rezultateve.