Rezultate te kerkimit per termin: +Brace +Anetaresia

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.847Z

Brace Anetaresia te zgjedhe deputetet

e Enjte 31 Janar 20131155 am p classwp-caption-textErjon Bracep pDeputeti i PS-se Erion Brace replikoi dje ne Facebook me koleget e tij per listat e deputeteve Brace kerkoi qe mandatet e ardhshme te jene me perfaqesuese per bazen dhe jo vetem per shtresen e sipermarresve te mir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.527Z

Brace dhe Deda rezervandaj Asamblese ne Vlore

Asambleja e PS e mbajtur sot ne Vlore ka sjell edhe reagime negative nga deputet te PS. Ne perfundim te Asamblese te PS reagon nga Facebook Erion Brace Eumlshte krijuar nje peshtjellim i madh mbi delegimin e anetareve te Kryesise se PS neper qarqe apo me ngushte neper KZAZ zona zgjedhore.Peshtjellim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.747Z

Debatet ne Asamble. Replika te Rames me Erjon Bracen dhe Meksin

Seanca Ne seline roze nisin ethet e fushates elektorale brenda partise per kryesine e re. Diskutimet ne mbledhjen e djeshme Fillimi i zgjedhjeve te brendshme brenda Partise Socialiste te cilat do te finalizohen me Kongresin e 5 nentorit qe do te zgjedhe Asamblene e re e me pas kryesine kane riaktiv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:37.386Z

Zonat e nxehta ku po zhvillohet lufta e perzgjedhjes se delegateve

Tirana Vlora Berati Korca pritet te sjellin perplasje mes deputeteve socialiste te zones per emrat e delegateve Kur duhen edhe me pak se nje muaj nga dita e mbajtjes se Kongresit te Partise Socialiste ne te cilin pritet te behen ndryshime jo vetem statutore

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama