Rezultate te kerkimit per termin: +Brace

Total: 3198
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.691Z

Brace: Topalli shperdoron parate

Partia Socialiste akuzoi kryetaren e kuvendit, Jozefina Topalli, se po shperdoron shuma marramendese nga fondet publike me udhetimet e saj te vazhdueshme jashte vendit. Nenkryetari i grupit parlamentar socialist, Erjon Brace, u shpreh se udhetimi me i fundit ne Zvicer i kryetares se kuvendit nuk be

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.535Z

Brace-Hida per privatizimet

Brace-Hida per privatizimet E merkure 06 Mars 2013 1537 p styletext-align justify p Brace-Hida per privatizimetOpozita dhe maxhoranca japin argumenta te kunderta lidhur me privatizimet qe u votuan ne seancen  e 4 marsit 4 HEC-et dhe licencen e lotarise kombetare Per nenkryetarin e grup

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.209Z

Hetimi Brace leter ambasadoreve

Erjon Brace, si kryetar i komisionit hetimor parlamentar për hetimin e drejtimit të veprimtarisë së organeve drejtuese dhe shërbimeve të Kuvendit, i ka dërguar një letër disa ndër ambasadorëve të akredituar në Tiranë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.969Z

Brace:

Partia Socialiste hedh dyshime mbi menyren e prodhimit te kartave, duke paralajmeruar rrezik te administrimit te te dhenave personale te shtetasve, nese i tenderi i jepet nje kompanie te huaj. Nenkryetari i Grupit socialist, Erion Brace, duke vijuar akuzat e tij per mungesen e transparences per tend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.325Z

Brace-Topalli debate per interpelancen

Brace-Topalli debate per interpelancen E enjte 07 Shkurt 2013 1253 Brace-Topalli debate per interpelancenSeanca parlamentare ka nisur kete te enjte direkt me kerkesen e nenkryetarit te grupit kuvendor Erion Brace per interpelance me kryeministrin kerkese kjo e perseritur prej 9 javesh Por sip

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.220Z

Brace Topallit Na kontrolloni posten

Akuzat Seanca maratone nisi me debate mes Kryetares se Kuvendit dhe deputetit socialist Erion Brace. Korrespondenca e deputeteve me ministrat eshte e kontrolluar. Letrat tona jane te hapura te pergjuara nga ju tha deputeti Erion Brace. Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli iu drejtua deputetit Brac

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.633Z

Brace Qeveria vendime klienteliste

Deputeti Erion Brace akuzoi ne Kuvend qeverine per vendime klienteliste. Brace foli per vendimet qe lejojne nderprerjen e procesit te legalizimit per interesa biznesi privat. Ai u shpreh se vendimi eshte marre vetem per dy raste nje ne Hamallaj dhe nje ne Porto Romano ku jane perfshire b

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama