Rezultate te kerkimit per termin: +Bradford

Total: 106
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:08.141Z

Bradford eliminon arsenalin nga Capital Cup

Janë dashur minutat shtesë që të definohet gjysmëfinalisti i Capital Cup në takimin në çerekfinalen në mes të Bradford dhe Arsenalit. Vendasit kaluan në epërsi në minutën e 16 të takimit me anë të Thompson. Pjesa e dytë ishte e tëra e Arsenalit pasi që sulmuan vazhdimisht portën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:08.144Z

TUNG TUNG Arsenal, tutje amatorët e Bradford

Skuadra ametore angleze që garon në ligën e katërt angleze, Bradford i'a ka terruar Arsenalit duke e eliminuar nga kupa kupa e Capital One. Në 90 minutat e ndeshjes Bradford arriti që me një barazim të siguroj vazhdimet. Thompson në minutën e 16 sh&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.514Z

Përleshje në Bradford, skuqen pesë lojtarë

Një përleshje masive ka ndodhur në Angli, në përballjen e League Two (liga e katërt angleze) ndërmjet Bradfordit e Crawleyt. Në fund të takimit, i cili përfundoi 2:1 për mysafirët, futbollistët e të dyja ekipeve kanë filluar të rrihen. Si rezultat i kësaj, gjyqtari ka ndëshkuar pes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:08.144Z

Bradford vlenë 7500 £, Arsenal 66.8 milion

Skuadra që e eliminoj Arsenalin nga kupa Capital One, Bradford është skuadër shumë pak e njohur në futbollin anglez. Komplet skuadra përbëhet nga lojtarë të “falur” nga skuadra të ndryshme ndërsa në tërë skuadr&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.088Z

Vdiq Dean Richards

Nga Express më 27 shkurt 2011 në ora 12:09 Dean Richards, ish mbrojtësi i Bradford Cityt, Wolves, Southampton dhe Tottenhamit, ka vdekur në moshën 36 vjeçare. Richards ndërroi jetë të shtunën në mëngjes, pasi humbi betejën e tij me sëmundje. Gjatë aventurës në Tottenham, Richar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.863Z

Era e forte detyron pilotin te nderprese tentativat per uljen e avionit

e Hene 22 Dhjetor 20141857 pm brbrNje aeroplan i British Airways eshte detyruar te nderprese ulje e tij ne aeroportin Leeds Bradford pas ererave te forta Mediat britanike njoftojne se aeroporti Bradford Leeds karakterizohet nga ererat me te forta ne Angli me shpejtesi rr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.231Z

Laudrup me Swansean, fitojnë me "Manita"

Swansea është fituese e kupës së Capital One. Skuadra e MIchael Laudrup e mposhti befasinë e vitit në Angli, skuadrën e Bradford. Swansea fitoj bindshëm me rezultat 5 me 0 duke sjellur trofeun e parë në epokën Laudrup. Dy gola të Dyer, dy

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama