Rezultate te kerkimit per termin: +Bran +Bergen

Total: 57
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.724Z

Norvegji/ Memelli, dy gola në fitoren 4-0 të Bran Bergen

Migen Memeli shënoi dy gola për skuadrën norvegjeze të Bran Bergenit. Sulmuesi shqiptar 26-vjecar realizoi dygolëshin e tij në ndeshjen e Kupës së Norvegjisë, ndeshje kjo e fituar nga Bran Bergen 4-0. Ish-sulmuesi i Skënderbeut, ka arritur të shënojë deri tani 3 gola me skuadrën norveg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.251Z

Memelli: “Mirëse erdhe Adrian Gashi te Bran”

Kosovari me pasaportë norvegjeze, Adrian Gashi, që më parë është aktivizuar me Valerangas, sot nënshkroi për ekipin e SK Bran Bergen, ku aktivizohet edhe sulmuesi shqiptar Migen Memelli. Madje ishte ky i fundit, që ia bëri me dije këtë fakt albania-sport.com gjatë një bisede telefonike

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.535Z

SK Bran i Memellit fiton me Rosenborg

Albania-sport - Pas fitores 1-0 me Helsingborg, SK Bran Bergen fitoi sot 2-1 me Rosenborg (ora 18:30), ndeshje miqësore këto në kuadrin e fazës përgatitore që skuadra norvegjeze po zhvillon në La Manga të Spanjës. Në rast se në ndeshjen e parë sulmuesi shqiptar, Migen Memelli mungoi për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.312Z

 Dinamo: Plaku, testime me Vitoria në PortugaliPlaku, i cili më parë është testuar me Bran Bergen dhe Valerengën , ka qenë pjesë e Hamkamit (Norvegji)

Sulmuesi i Dinamos, Sebino Plaku, do të provohet te skuadra portugeze e Ligës së Parë, Vitoria e qytetit Guimaresh. Lajmi bëhet i ditur nga menaxheri Gëzim Mançe, drejtuesi i “Global Sports Menagement”. Në Portugali më parë kanë luatur Eduard Abazi dhe Klevis Dalipi. Plaku, i cili

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.235Z

Migen Memelli, lojtari i ndeshjes Brann Bergen-Atvidaberg 3-3

Sulmuesi shqiptar Migen Memelli është i rrethuar nga gazetarët dhe media elektronike norvegjeze që e kanë ndjekur deri në shtëpinë e tij në Bergen. Lajmin e pohon vetë autori i tre golave të mrekullueshëm në ndeshjen ndeshjen Brann Bergen (Norvegji)-Atvidaberg (Suedi) të vlefshme për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.211Z

Migen Memelli, lojtari më i mirë në ndeshjen Glentoran-Bran (0-1) për Kupën UEFA

Migen Memelli, autor i golit të vetëm në ndeshjen midis Glentoranit të Irlandës së Veriut dhe Branit të Norvegjisë, është shpallur lojtari më i mirë i takimit. Sulmuesi shqiptar shënoi në minutën e 69-të të takimit të luajtur në Belfast dhe Bran i ka tani të gjitha mundësitë t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.533Z

Memelli dhe Gashi “munden” nga gripi spanjoll

Albania-sport – Skuadra norvegjeze Bran Bergen do të zhvillojë sot në orën 18:30 në La Manga të Spanjës, miqësoren e parë nga katër takimet e programuara në 14 ditët e pjesës së dytë të përgatitjeve ne gadishullin iberik. "Sot Bran Bergen do të luajë takimin miqësor me Lil

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama