Rezultate te kerkimit per termin: +Bran +Bergen

Meta: total 64 / total_found 64 / time 0.000 / keyword[0] bran / docs[0] 155 / hits[0] 238 / keyword[1] bergen / docs[1] 219 / hits[1] 272 /
Herolind Shala tjeter gol  Lenjani fiton ndaj Hykes
  • 2014-09-30

Herolind Shala tjeter gol Lenjani fiton ndaj Hykes

e Hene 29 Shtator 20141359 pm Skuadra e StGalenit fitoi 2-1 ne fushen e Luzernit ne ndeshjen e javes se 10-te te Superliges se Zvicres Ermir Lenjani luajti si titullar dhe u ndeshkua me karton te verdhe ne minuten e 71-te ndersa Jahmir Hyka luajti nga minuta e 73-te per Luzernin

Islanda kthen yjet, ndaj Shqipërisë
  • 2013-09-01

Trajneri i Islandës, Lars Lagerbak, ka shpallur dje listën e lojtarëve të grumbulluar për dy ndeshjet kualifikuese të shtatorit: më 6 ndaj Zvicrës dhe më 10 ndaj Shqipërisë. Bie në sy rikthimi në skuadër i veteranit Eidur Gudjons

Migen Memelli, një “sheik” shqiptar në Arabinë Saudite
  • 2011-10-07

/* */ Sulmuesi Migen Memelli është duke luajtur sezonin e tij të dytë në Arabinë Saudite. Pas shkëlqimit me Al-Faisalin, për të cilin shënoi 14 gola, duke qenë golashënuesi i dytë më i mirë në A

Memelli, një “10” në Arabinë Saudite
  • 2010-12-25

Sulmuesi Migen Memelli e mbylli me notën 10 në kampionatin e Arabisë Saudite, Pro League. Golashënuesi më i mirë i Superligës shqiptare për sezonin 2008-2009 (22 gola) realizoi 10 gola në 16 javët e para të kampionatit të arabosaudit, duke qenë i dyti në renditje (së bashku edhe m

Memelli, seria e golave vazhdon
  • 2010-07-31

Migen Memelli vazhdon të shënojë në ndeshjet miqësore të ekipit të tij nga Arabia Saudite, Al-Faislay, klubi i tretë i huaj në karrierën e sulmuesit pogradecar, pas atyre me Bran Bergen (Norvegji) dhe Gais (Suedi). Ish-golashënuesi më i mirë i sezonit 2008-2009 (kampion me Tiranën) rea

Memelli, të tjerë gola në Arabinë Saudite

Sulmuesi Migen Memelli vazhdon të shënojë në ndeshjet miqësore të ekipit të tij nga Arabia Saudite, Al-Faislay, klubi i tretë i huaj në karrierën e sulmuesit pogradecar, pas atyre me Bran Bergen (Norvegji) dhe Gais (Suedi). Ish-golashënuesi më i mirë i sezonit 2008-2009 (kampion me Tir

• 2010-05-06

Memelli drejt Qipros, skuadra ende mister

Sulmuesi Sezonin e ardhshëm, 30-vjeçari do të luajë jashtë vendit Migen Memelli është fare pranë transferimit në Divizionin 1 qipriot. Forma e shkëlqyer që po kalon pogradecari ka rritur interesin e klubeve jashtë Shqipërisë, por ishulli i Afërditës duket si destinacioni më i munds