Rezultate te kerkimit per termin: +Brand

Total: 450
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.614Z

Brand dëshiron Oscar

Russell Brand mendon se e meriton një Oscar për punën e tij në filmin Get Him to the Greek. “Unë jam duke shpresuar që do ta fitoj në Oscar për punën që kam bërë,sepse vërtet mendoj që e meritoj një gjë të tillë. Nëse nuk do ta fitoj një Oscar kësaj radhe, unë ndoshta nuk do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.472Z

Brand ka ndryshuar për dashurinë

Russell Brand e ka ditur se do të “ndryshoj” në momentin kur e ka parë Katy Perry. Aktori i cili është në lidhje me këngëtaren Katy Perry që nga shtatori i viti të kaluar ka thënë se është shumë i gëzuar që ka ndryshuar për të dashurën e tij dhe më nuk është aventurist.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.459Z

Russel Brand ndahet nga Katy Perry

Share Komediani i njohur britanik, Russell Brand dhe këngëtarja e famshme amerikane, Katy Perry janë ndarë, pas vetëm 14 muajsh të martesës. Gjithmonë do ta adhuroj, tha Brand, pasi pranoi se ka bërë kërkesë për divorc në një gjykatë në LA. Ai citoi diferenca

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.969Z

Arsyja e ndarjes nga Rusell Brand

Katy Perry ka folur për jetën e saj private duke u shprehur për revistën ‘Vogue’ se nuk ka kontaktuar më me ish-bashkëshortin e saj, Rusell Brand, që kur ai i dërgoi një mesazh duke i thënë se donte divorcin, para dy vitesh. Martesa Perry-Brand përfundoi në Dhjetor të 2011

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.091Z

Brand kerkon te rikthehet ne Angli

Russell Brand, aktori britanik i cili është i martuar me këngëtaren amerikane Katy Perry dhe që për momentin jeton në Los Angeles, ka deklaruar se ndihet i lumtur me jetën e tij në SHBA, por theksoi se ka dëshirë që fëmijët e tij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.832Z

Russel Brand u kërkon motrave Kardashian orgji

Aktori komik Russel Brand u ka kërkuar tre motrave Kardashian orgji. Kjo situatë ndodhi gjatë një pjesë të US talkshow Chelsea Lately mbrëmjen e kaluar. Kourtney,Khole dhe Kim e cila është shtatëzënë ishin të ftuara speciale ndërsa u provokuan në bisedë nga Russel i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.964Z

Brand 9 femra ne nje nate

Russell Brand aktori britanik ka zbuluar se ka bere seks me nente femra brenda nje nate. Komiku anglez i martuar me kengetaren Katy Perry tha Beja seks me femra te ndryshme 4-5 here ne dite. Nje here ne Irlande e bera me 9 femra brenda nje nate.Kur e ben kaq shpesh seksi behet i merzitshe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama