Rezultate te kerkimit per termin: +Brasha

Meta: total 49 / total_found 49 / time 0.000 / keyword[0] brasha / docs[0] 49 / hits[0] 80 /
Xhevahir Brashaj po vëzhgohej nga autoritetet angleze për trafik droge dhe qeniesh njerëzore
  • 2016-02-13

Xhevahir Brashaj po vëzhgohej nga autoritetet angleze për trafik droge dhe qeniesh njerëzore

Zbardhen detaje të reja në lidhje me të kaluarën e Xhevahir Brashës, që u ekzekutua ditë më parë në automjetin e tij në Fllakë të Durrësit. Mësohet se 42-vjeçari prej kohesh monitorohej nga autoritetet angleze pasi dyshohej për trafik droge dhe qeniesh njerëzore. Vrasja, sipas gru

Vritet me arme zjarri 42-vjecari tek dera e shtepise me pas hidhet ne kanal VIDEO
  • 2016-02-12

Vritet me arme zjarri 42-vjecari tek dera e shtepise me pas hidhet ne kanal VIDEO

Durres 10 shkurt 2016 NOAal - Nje ngjarje e rende ka ndodhur gjate oreve te mbremjes te se merkures ne Durres Nje person eshte vrare me arme zjarri prane baneses se tijbr br Burime nga policia kane bere te ditur se viktima eshte identifikuar si shtetasi Xhevahir Brasha 42 vjec Mesohet se autore

Dyshimet: Ja pse u ekzekutua Xhevahir Brashi
  • 2016-02-12

Dyshimet: Ja pse u ekzekutua Xhevahir Brashi

Policia e Durrësit ngre disa pista dyshimi rreth vrasjes së 42-vjeçarit Xhevahir Brashi, ku më kryesorja lidhet për ndonjë konflikt disa vite më parë, me bashkatdhetarët e tij në Londër. Mbi automjetin ku udhëtonte viktima me origjinë nga Hasi dhe banim në Durrës, u shkrehën 13 plum

Vrasja ne Durres si i shpjegojne familjaret dy emrat e viktimes
  • 2016-02-12

Vrasja ne Durres si i shpjegojne familjaret dy emrat e viktimes

Xhevahir Brasha Emigranti Xhevahir Brasha dyshohet te jete vrare per hakmarrje Nje dite pas ngjarjes se rende te ndodhur ne Fllake te Durresit burime nga policia e qytetit bregdetar bene me dije se dy jane pistat kryesore ku jane perqendruar hetimet Sipas bluve babai i pese femije

Xhevahir Brasha ia preu veshin në sy të gruas dhe dy fëmijëve të tij, bashkëfshatarit nga Hasi
  • 2016-02-12

Xhevahir Brasha ia preu veshin në sy të gruas dhe dy fëmijëve të tij, bashkëfshatarit nga Hasi

Policia është përqëndruar në pistën e vrasësve me pagesë të porositur nga Anglia, për atentatin e mbrëmjes së 10 Shkurtit në Fllakë të Durrësit, ku humbi jetën Xhevahir Brasha. Burime nga grupi hetimor bëjnë me dije se po hetohet dhe për një grup personash nga Kosova, të cil

Vritet me arme zjarri 42-vjecari tek dera e shtepise me pas hidhet ne kanal
  • 2016-02-11

Vritet me arme zjarri 42-vjecari tek dera e shtepise me pas hidhet ne kanal

Durres 10 shkurt 2016 NOAal - Nje ngjarje e rende ka ndodhur gjate oreve te mbremjes te se merkures ne Durres Nje person eshte vrare me arme zjarri prane baneses se tijbr br Burime nga policia kane bere te ditur se viktima eshte identifikuar si shtetasi Xhevahir Brasha 42 vjec Mesohet se autore

42 vjeçari Xhevahir Brasha u ekzekutua me 13 plumba në automjetin e tij
  • 2016-02-11

42 vjeçari Xhevahir Brasha u ekzekutua me 13 plumba në automjetin e tij

Plot 13 herë është qëlluar, Xhevahir Brasha i cili një ditë më parë u ekzekutua në afërsi të banesës së tij në Fllakë të Durrësit. Policia e Durrësit ka dhënë detaje dhe ka sqaruar se 42 vjeçari u vra me automatik në makinën e tij me targa AA 295 LA. Në vendin e ngjarjes poli