Rezultate te kerkimit per termin: +Bratislavs

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.556Z

Marica dëmtohet para sfidës me Shqipërinë

RUMANIA Rumania goditet nga nj tjetr dmtim n prag t ndeshjes me Shqiprin, m 3 shtator. Pas Razvan Rat (gjendja e t cilit do t vlersohet n ditt n vazhdim), tashm Razvan Luesku duhet t bj llogarit edhe me problemet fizike t Ciprian Maricas. Lojtari i Shtutgartit sht dmtuar n ndeshjen e vlefshme pr fa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.498Z

Sllovaki, masakër në mes të qytetit 7 të vdekur dhe 15 të plagosur

Tragjedia Mendohet se agresori ka qen i dehur dhe i droguar, ndrsa motivet e ksaj masakre nuk dihen ende Nj burr rreth moshs 50 vje dhe me profesion ish-polic ka hapur zjarr me automatik n qendr t qytetit dhe m pas sht vetvrar, pasi kishte zhdukur edhe nj familje t tr. Mendohet se agresori ka qen i

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama