Rezultate te kerkimit per termin: +Bratislava

Total: 178
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.911Z

Nderpritet ndeshja Slovan Bratislava- Sparta Prague

gallery-3 margin auto gallery-3 gallery-item float left margin-top 10px text-align center width 33 gallery-3 img border 2px solid cfcfcf gallery-3 gallery-caption margin-left 0 Ndwrpritet ndeshja Slovan Bratislav

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.145Z

Partizani- Slovan Bratislava, të kuqtë nisin aventurën në Europa League

Fillon aventura e kupave të Europës për ekipet shqiptare në futboll. Skuadra e Partizanit do të ndeshet sot në orën 18: 00 në Elbasan Arena për llogari të Ligës së Europës kundër Slovan Bratislavës. Ndeshja parashikohet të jetë e fortë për skuadrën tonë pasi rivali vjen nga një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.526Z

Parisi, Vjena dhe Bratislava, mbështesin lëvizjen e lirë të shqiptarëve

Zëvendëskryeministri dhe ministri i Punëve të Jashtme, Ilir Meta, lobim të fuqishëm për liberalizimin e vizaveShqipëria po realizon detyrimet e saj përballë autoriteteve të Brukselit dhe se për vënien në jetë të projektit të integrimit, është i domosdoshëm mbështetja e vendeve a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.105Z

Miqësorja, Slovan Bratislava mund 3-1 Partizanin, të kuqtë me 10 lojtarë

Pas dënimit të Skëndërbeut nga KAS duke e skualifikuar nga kupat e Europës për një vit, Partizani ishte ekipi që përfitoi duke kaluar automatikisht nga Europa Leguae në kompeticionin më madhor të Europës për klubet, Champions League. Ditën e sotme do të zhvillohej ndeshja  e kthimit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.791Z

Sllovakia por shqyrton mundësinë e zvogëlimit të trupave në Kosovë

Bratislava- Sllovakia shqyrton mundësinë e zvogëlimit të trupave të saj në kuadër të KFOR-it në Kosovë, kurse prioritet e ka forcimin e misionit në Afganistan, ka deklaruar shefi i Shtabit të Përgjithshëm, gjenerali Lubomir Bulik. "Tendenca është e qartë, ta forcojmë praninë tonë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.440Z

E shëtit mbrojtjen, si nëpër mëhalla

Këtë javë skuadra sllovake Slovan Bratislava ka zhvilluar një ndeshje miqësore me skuadrën FCS, të cilën e mposhti me rezultat 3-1. E nga të gjithë golat që u shënuan në këtë ndeshje, më i veçanti ishte ai i mesfu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.653Z

Starton Europa per Partizanin

brbrPartizani eshte skuadra e pare shqiptare qe zbret ne fushe kete sezon per te nisur aventuren europiane Te kuqte do te perballen te marten ne oren 18 ne Elbasan Arena kunder sllovakeve te Slovan Bratislava ne takimin e pare te vlefshme per raundin e pare kualifikues te Uefa Europa League Edhe ps

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama