Rezultate te kerkimit per termin: +Braun

Total: 1329
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.786Z

Braun nuk dorehiqet

Kryeministri britanik Gordon Braun perballet me nje renie drastike te popullaritetit te tij pas skandalit te rimbursimeve te parlamentareve. Perkunder kesaj Braun nuk pranon te dorehiqet ndersa premton spastrime ne institucionet publike. Nderkaq sondazhet parashikojne disfate per laburistet ne zgje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.692Z

Bler urrehej me Braun

Libri Mosmarrëveshjet me ish-kryeministrat Bler dhe Braun nuk kanë qenë një sekret për anëtarët e qeverisë laburiste këto 13 vitet e fundit që ata ishin në pushtet, por dalin edhe më në pah në një libër të fundit të botuar nga ish-njeriu i afërt i Blerit dhe këshilltari për sht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.687Z

Braun, mohon abuzimet

Tirane - I pandehuri John David Braun, i akuzuar per marredhenie seksuale me te mitur ka mohuar dje abuzimet. Ai i ka argumentuar gjykates se dy prej femijeve qe kane deshmuar ne seancat e meparshme, Denis Aliu dhe Atonion Qosheli kane dhene deshmi te ndryshme sa here qe jane thirrur ne gjykate. Nde

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.345Z

Braun: Informova për abuzimin

TIRANE - David Braun, anglezi 53-vjeçar i akuzuar për skandalin e abuzimit me fëmijët e jetimores "Fëmijët e tij", pohoi dje në gjykatë se në momentin që kishte mësuar se dy miqtë e tij greko-anglezi Dino Cristodoulou dhe skocezi Robin Arnold kishin abuzuar me të miturit kishte inf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.834Z

Braun akuzohet per abuzime

Kabineti qeveritar i kryeministrit Britanik Gordon Braun eshte vene nen nje stuhi akuzash nga opozita dhe opinioni publik, pasi gazeta Daili Telegraf publikoi lajmin se Braun i kishte dhene 6500 paund te vellait nga fondet publike per te pastruar shtepine.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.059Z

20-vjet burg pr Braun

Tiran(start)- Prokuroria e Tirans, ka dhn pretencn pr shtetasin britanik David Braun, t akuzuar pr ngacmime seksuale me fmij t mitur. Kshtu, organi hetues ka krkuar 20-vite burg pr Braun, i akuzuar se ka abuzuar me dy fmij. Ngjarja tronditse, ndodhi rreth nj vit m par n nj qendr pr ndihm ndaj fm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.094Z

Mercedes-Braun Gp, hipotezë "martese"

Mercedes-Benz mund të blejë gjysmën e skuadrës Braun Gp. Sipas versionit elektronik të revistës "Autosport", Ros Braun ka filluar kontaktet me konstruktorin gjerman të automobilave dhe duket se bisedimet janë në një fazë të avancuar. Aktualisht, Mercedesi është konstruktori që furnizo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama