Rezultate te kerkimit per termin: +Bravo

Meta: total 1000 / total_found 1225 / time 0.000 / keyword[0] bravo / docs[0] 1225 / hits[0] 1533 /
No Pic available
  • 2019-04-11

Sezonin e zgjatët vetë, Rama batuta në QS: E çfarë vape do jetë këtë korrik!

Kryeministri Edi Rama dhe kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj zhvilluan një takim me disa studentët në Qytetin Studenti, ku premtuan ndër të tjera ndërtimin e Kampusit Universitar brenda mandatit të ardhshëm në krye të Bashkisë së Tiranës. Gjatë bashkëbisedimit, Rama nuk k

No Pic available
  • 2019-04-07

Martesa/ Festa me miqtë e ministres Shahini, i pranishëm Gent Cakaj (FOTO)

Çifti ish-Vetëvendosës janë quajtur nga mediat në Kosovë, Besa Shahini dhe Dardan Molliqaj, të cilat kurorëzuan vetëm pak ditë më prë me martesë lidhjen e tyre të dashurisë. Pas largimit nga gjiri i partisë së Albin Kurtit, Shahini është promovuar si ministre e Arsimit në Shqipë

Gattuso çmend milanistët: Formacionin ma bën gruaja!
  • 2019-02-21

Gattuso çmend milanistët: Formacionin ma bën gruaja!

Genaro Gattuso nuk buzëqesh as në konferencat për shtyp. Si gjithmonë plot grintë dhe serioz edhe kur ndodhet para gazetarëve. Trajneri i Milanit përpara sfidës ndaj Empoli theksoi se nuk i pëlqejnë komplimentat ndërsa paralajmëroi skuadrën e tij të ruajë qetësinë dhe të vazhdojë

Donte 100 mijë  dëmshpërblim, gjykata vendos për çështjen Panucci-Nishani
  • 2019-02-13

Donte 100 mijë dëmshpërblim, gjykata vendos për çështjen Panucci-Nishani

Bravo Kosova, Panuçi një sharlatan që shkatërron dhe atë që ishte ndërtuar. Kështu shkruante Bujar Nishani në Facebook, vetëm disa minuta pas humbjes së kombëtares së Shqipërisë përballë Kosovës me rezultatin 3-0 në ndeshjen që u luajt në Zvicër. Ky etiketim fyes ndaj trajnerit

Braçe paralajmëron ekipet e futbollit që vendosin reklama bastesh online
  • 2019-02-10

Braçe paralajmëron ekipet e futbollit që vendosin reklama bastesh online

Zëvendëskryeministri Erion Braçe ka paralajmëruar se ligji kundër lojërave të fatit nuk do të falë askënd. Në një postim në Instagram, Braçe thekson se nëse nuk ndalet reklamimi, kostoja do të jetë e madhe. Zv.Kryeministri njihet edhe si një tifoz i të kuqve nga kryeqyteti. Parti

No Pic available
  • 2019-02-07

Përgjimet/ Jemi në aeroport, ja si trafikoheshin njerëz me pasaportat e BE

Disa ditë më parë  u finalizua operacioni Rruga e Gabuar, ku policia arrestoi mbi 30 persona, të akuzuar për trafik të qenieve njerëzore drejt BE-së, SHBA dhe Anglisë, por edhe për falsifikim të pasaportave të vendeve evropiane. Sot të tjera detaje nga dosja hetimore e këtij grupi kan

Turisti francez i 1938-ës mahnitet nga Shqipëria: Më thanë se ishte e rrezikshme
  • 2019-02-07

Turisti francez i 1938-ës mahnitet nga Shqipëria: Më thanë se ishte e rrezikshme

Revista franceze LEscargot : campeurs du Touring-club de France ka botuar, në muajin dhjetor të vitit 1938 eksperencën e një shtetasi francez në kampingun e Mbretit Zog. Fillimisht francezi niset me frikë drejt Shqipërisë, pasi i kishin thënë se është një vend i rrezikshëm. Pas ardhje