Rezultate te kerkimit per termin: +Bravooo

Meta: total 5 / total_found 5 / time 0.000 / keyword[0] bravooo / docs[0] 5 / hits[0] 5 /
No Pic available
  • 2018-12-07

Protesta e studentëve, Topalli: Kundër qeverisë dhe liderit të PD

Protesta e mijëra studentëve para Ministrisë së Arsimit është përshëndetur edhe nga ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli, e cila thotë se të rinjtë me kryengritjen e tyre i dhanë një dritë shprese vendit të tyre. Ata sot po protestojnë kundra tarifave, por në thelb Protesta e tyre

Ne shtepine e kater finalisteve te The Voice
  • 2012-08-25

Ne shtepine e kater finalisteve te The Voice

Në emisionin argëtues të së shtunës “Poke”, drejtuar nga Albana Osmani, në një intervistë virtuale përmes “Skype”, ishin 4 finalistet e ‘The Voice of Albania’. Me qindra konkurente nga e gjithe Shqiperia u dynden ne dye

“Aktori...” në Dodonë
  • 2011-11-08

“Aktori...” në Dodonë

Për nder të marrjes së çmimeve në Festivalin Ndërkombëtar të Monodramës Aspindys, në Vasiginas të Lituanisë, në Teatrin Dodona jepet shfaqja e monodramës “Aktori në Kuti”, me regji dhe lojë të Mentor Zymberaj. “Aktori në Kuti”, një monodramë kjo që mori pjes

No Pic available
  • 2009-06-15

Çfarë na ka, dhe çfarë nuk na ka lezet tani që jemi në NATO...!

(Të hedhim plehrat në kazan njëherë, pastaj....)Nga Besi BEKTESHI Nuk ka fije dyshimi që pranimi në NATO është një madhësi e tillë në standarde, saqë me të vërtetë po luan një rol të madh edhe në prezantimin e qeverisjes dhe pse jo, po ndikon edhe në fushatën elektorale. Pa dysh

No Pic available
  • 2009-04-02

Në pritje të Andrea Chenier-it

Opera "Andre Chenier" shfaqet pesë ditë në TOB. Artistë shqiptarë dhe të huaj po punojnë prej thuajse dy javësh. Dy ditë larg premierës, të gjithë në skenë "Andre Chenier" është opera e parë premierë që vjen për këtë sezon në Teatrin e Operës dhe Baletit. Pas dy rivëniev