Rezultate te kerkimit per termin: +Brazilianve

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.858Z

Brazili përballet me Kilin

Shifrat flasin qart: N 65 prballje mes Brazilit dhe Kilit vetm 7 her sht mundur Selecao. E fundit daton 10 vjet m par. Qe prej ather jan luajtur mes tyre edhe 9 ndeshje t tjera me tet fitore t brazilianve dhe nj barazim. N pes nga kto ndeshje, Dunga ka qn trainer dhe skuadra e tij ka shnuar 20 her.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama