Rezultate te kerkimit per termin: +Breccedilani

Meta: total 7 / total_found 7 / time 0.000 / keyword[0] breccedilani / docs[0] 7 / hits[0] 7 /
Breccedilani padi Policise se Shtetit
  • 2013-11-15

Breccedilani padi Policise se Shtetit

Ish-numri dy i policisë së Tiranës dhe zëvendësdrejtori i Rendit dhe Sigurisë në Dibër, Erzen Breçani ka paditur në gjykatë Policinë e Shtetit, për shkarkimin e tij nga detyra që e cilëson të padrejtë.

Shkarkohet Erzen Breccedilani
  • 2013-09-17

Shkarkohet Erzen Breccedilani

Nëndrejtori i Policisë së qarkut të Tiranës, Erzen Breçani është liruar nga detyra dhe është transferuar në Drejtorinë e Policisë se qarkut Diber. Breçani nje nder njerezit me te perfolur ne mediat per qendrimet

Pezullohet Erzen Breccedilani
  • 2013-07-03

Pezullohet Erzen Breccedilani

Zv.drejtori për Sigurinë Publikë në Drejtorinë e Policisë së Qarkut të Tiranës, Erzen Breçani, është pezulluar nga detyra e tij pas thirrjes që bëri në Facebook për të rrëzuar Edi Ramën nga pushteti.

Breccedilani PS-ja politizon qendrimet e mia
  • 2013-07-03

Breccedilani PS-ja politizon qendrimet e mia

Zv.drejtori për Sigurinë Publikë në Drejtorinë e Policisë së Qarkut të Tiranës, Erzen Breçani, është pezulluar nga detyra e tij pas thirrjes që bëri në Facebook për të rrëzuar Edi Ramën nga pushteti.

Breccedilani ne Facebook Te rrezojme Edi Ramen
  • 2013-07-02

Breccedilani ne Facebook Te rrezojme Edi Ramen

Zv.drejtori për Sigurinë Publikë në Drejtorinë e Policisë së Qarkut të Tiranës, Erzen Breçani, i përfolur në media pas dhunës fizike ndaj operatorit të Top Channel në fillim të muajit prill, rikthehet sërish n&eum

Breccedilani ne Facebook Te rrezojme Ramen
  • 2013-07-02

Breccedilani ne Facebook Te rrezojme Ramen

Zv.drejtori për Sigurinë Publikë në Drejtorinë e Policisë së Qarkut të Tiranës, Erzen Breçani, i përfolur në media pas dhunës fizike ndaj operatorit të Top Channel në fillim të muajit prill, rikthehet sërish n&eum

Dhuna ndaj operatorit te TCH pezullohet Breccedilani
  • 2013-04-09

Dhuna ndaj operatorit te TCH pezullohet Breccedilani

Pezullohet nga detyra zv.Drejtori për Sigurinë Publike në Policinë e Tiranës, Erzen Breçani. Ai është autori i dhunës së ushtruar ndaj operatorit të Top Channel në ambientet e komisariatit numër 1 në kryeqytet pas përfundim

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama