Rezultate te kerkimit per termin: +Bregu

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.990Z

Bregu mohon prplasjet

Zdhnsja e qeveris, dhe njkohsisht ministre e Integrimit, Majlinda Bregu ka mohuar sot prplasjet mes qeveris dhe Prokuroris, s Prgjithshme lidhur shtjen e biznesmenit boshnjak Damir Fazlli. Un nuk di t ket ndonj prplasje. Di vetm q tashm ka dy deklarata zyrtare mes Ministris s Brendshme dhe Prokur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:16.822Z

Majlinda Bregu thumbon Grida Dumën

Debati i djeshëm mes Grida Dumës dhe Henri Çilit, është shoqëruar me komente dhe ironi të shumta. Kjo, për shkakun se Duma konsiderohet si një politikane që është sponsorizuar pikërisht nga Çili. Por dje ata kanë qenë kundërshtarë, pasi Çili mbronte Ramën, ndërsa Duma e sulmo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.112Z

Felaj Bregu para drejtesise

Partia Socialiste ka kerkuar daljen perpara drejtesise se ministres se Integrimit Majlinda Bregu. Nepermjet deputetes Ermonela Felaj selia roze theksoi se ministrja eshte e implikuar ne bizneset e mafies.Ne e pyetem zonjen Bregu per lidhjet e saj me korrupsionin dhe boten e mafies por ju

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.989Z

Xhacka Bregu largohuni

Ne nje deklarate per shtyp nga selia roze deputetja e Partise Socialiste Olta Xhacka ka hedhur serish akuza ndaj ministres se Integrimit Majlinda Bregu pasi eshte e implikuar me nje organizate mafiozesh konkretisht Santa Corona Unita. Bregu largohuni mos pengoni integrimin e vendit ju nuk jeni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.322Z

Bregu per viziten e Fyles

Bregu per viziten e Fyles E enjte 07 Shkurt 2013 1454 p styletext-align justify Bregu per viziten e FylesBashkimi Europian detyrohet te marre masa per zgjedhjet ne Shqiperi pikerisht per shkak te klimes qe ka krijuar opozita me kontestime te vazhdueshme Kete qendrim mban ministrja e Integrimit M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.629Z

Bregu Rames Te sfidoj ligjerisht

Ministrja e Integrimit Majlinda Bregu padit penalisht kreun e Partise Socialiste Edi Rama si dhe deputetet e majte Olta Xhacka Ermonela Felaj Eduart Shalsi si dhe Ilir Beqja me akuzen shpifje per shkak te detyres pas akuzave per korrupsion qe PS ka ngritur per ministren Bregu.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.432Z

Bregu: I prgjigjem ligjit

Në një deklaratë, ministrja e Integrimit Majlinda Bregu ka sulmuar ashper kreun socialist Edi Rama që sipas saj nuk mund të mbulojë gjobat miliona euro ndaj kompanive të ndërtimit me akuzat për biznesmene dhe kontrata ligjore. Zonja Bregu në deklaratë akuzon zotin Rama si b

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama