Rezultate te kerkimit per termin: +Bregun

Meta: total 1000 / total_found 4431 / time 0.002 / keyword[0] bregun / docs[0] 4431 / hits[0] 5319 /
No Pic available
  • 2017-06-26

Boshatiset Syri i Londrës pas zbulimit të një bombe të Luftës së Dytë Botërore

Syri i Londrës është evakuuar pasi një person ka identifikuar një bombë të pashpërthyer të Luftës së Dytë Botërore. Anije të policisë janë parë në lumin Thames dhe një helikopter është parë duke fluturuar rreth zonës afër lumit, pasi një turist ka parë një objekt afër bre

No Pic available
  • 2017-06-25

Shkodër, qëllohet me armë 22 vjeçari në breg të lumit Buna

Një 22 vjeçar është plagosur me armë zjarri në hyrje të qytetit të Shkodrës në bregun e lumit Buna. Policia lokale thotë se i plagosur ka mbetur shtetasi me iniciale R.Th, banues në lagjen Fahri Ramadani në qytetin verior. Shtetasi R. Th, ndodhet në Spitalin Rajonal Shkodër dhe fatmir

Shkodër, plagoset me armë zjarri një person, policia: Ska lidhje me zgjedhjet
  • 2017-06-25

Shkodër, plagoset me armë zjarri një person, policia: Ska lidhje me zgjedhjet

Një person është plagosur me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Shkodër. Burime nga policia lokale bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:00 në lagjen Bahçallëk, në bregun e lumit Buna. Polcia sqaron se gjatë një konflikti të çastit është plagosur me armë zjarri në këm

Pesë fakte për Bulevardin e Ri
  • 2017-06-22

Pesë fakte për Bulevardin e Ri

Pasi kanë shtypur së bashku një buton të madh kryeministri Edi Rama dhe kryebashkiaku Erion Veliaj kanë ndezur mbrëmjen e së martës dritat e segmentit të parë të Bulevardit të Ri të Tiranës, duke shfaqur përpara të pranishmëve veprën më të re publike, që ndonëse është ndërtu

No Pic available
  • 2017-06-21

Meta: Rama ka mbështetur më shumë Bashën se Veliajn

Ilir Meta në #DritaremeRudinën, në Vizion Plus tha se qeveria e drejtuar nga kryeministër Vasili do ta mbështesë më shumë kryebashkiakun Veliaj, sesa e ka mbështetur Rama. Më vjen keq që Rama bën një fushatë spekulative, se po nuk qe ai kryeministër, nuk do të ketë mbështetje për

No Pic available
  • 2017-06-19

Bushati në Theth: Rruga e re do të shkojë shpejt deri në Breg të Lumit

Në takimet me banorët e fshatit turistik të Thethit, Ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati  pranoi problemet e zonës në infrastrukturë duke premtuar se rruga e re do të shkojë shpejt deri në Bregun e Lumit. Deputeti Paulin Stërkaj apeloi banorët të mos gënjehen nga ato që i cilësoi

Reportazhi italian: Shqipëria, Mesdheu për tu zbuluar (Foto)
  • 2017-06-17

Reportazhi italian: Shqipëria, Mesdheu për tu zbuluar (Foto)

Plazhe të ngjashme me ato tropikale, çmime të leverdishme, një vend ideal për të kaluar pushimet Drimadhes Nga deti e kultura, te historitë dhe kënaqësitë, Shqipëria është destinacioni në zhvillim i Mesdheut, me një raport të mirë midis cilësisë dhe çmimeve. Një vend ende jo i n