Rezultate te kerkimit per termin: +Bregut

Total: 5979
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.192Z

Transformimi i Majlinda Bregut (FOTO)

Deputetja demokrate, Majlinda Bregu, ndërsa doli në një konferencë për shtyp ditën e djeshme, i ka befasuar të gjithë me pamjen e saj. Bregu është parë me një fytyrë të tërhequr dhe më të rinuar. Shpjegimi i vetëm për këtë ndryshim është botoksi, ose ndonjë ndërhyrje kiru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.919Z

FOTOT/ Vajza bukuroshe e Majlinda Bregut

Deputetja demokrate, Majlinda Bregu, ka prezantuar vajzën e saj simpatike, 16-vjeçaren Kejda. Bregu ka qenë me vajzën në Tirana Open, ku ajo pa prezantuar librin e publikuar së fundmi. Përveç vajzës, Bregu ka edhe një djalë 7-vjeçar.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.068Z

Jepjani PD-në Majlinda Bregut!

Nga Bledi Mane-Public Enemy fb.com/bledi.mane instagram.com/bledimane Eshte emergjente dhe urgjente. Eshte taktike dhe politike. Eshte imperative dhe produktive. Liderishpi i opozites shkataraqe, langaraqe, hutaqe dhe budallaqe duhet te ndryshoje me shpejtesine e erës. Bataku ku ka rene partia e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.681Z

Eriksson, selektor i Bregut të Fildishtë

Sven Goran Eriksson është emëruar selektor i Bregut të Fildishtë për Kampionatin botëror në Afrikën e Jugut. Strategu suedez është zgjedhur në detyrë para ish menaxherit të Manchester Cityt, Mark Hughes, dhe ish trajnerit të Real Madridit, Bernd Schuster. “Ai është trajner me p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.721Z

Rama kërcënon me burg kryebashkiakët e bregut?

Rregullimi i bregdetit dhe prishja e ndërtimeve pa leje është një nga objektivat kryesorë të shpalosur nga ana e kryeministrit të ardhshëm, Edi Rama, në nisje të punës së tij. Kjo gjë u theksua edhe në mbledhjen dy ditore të zhvilluar në Vlorë. Shqiptarja.com raport

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.743Z

PS Prokuroria te hetoje apartamentet e Bregut

Partia Socialiste ka kerkuar nga Prokuroria qe te hetoje pasurine e bashkeshortit te ministres se Integrimit Majlinda Bregu. Deputetja e PS-se Ermonela Felaj u shpreh dje hetimet duhet te perfshijne disa apartamente qe jane deklaruar ne Inspektoratin e Deklarimit te Pasurive si pasuri e bashkeshorti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.536Z

Tahiri: Vetëm 300 metra larg bregut

Projektligji Skafet me GPS Të gjithë mjetet lundruese motorike të tonazhit të ulët duhet të regjistrohen dhe të pajisen me sistemin GPS. Ky është propozimi i Ministrisë së Brendshme lidhur me amendimet në ligjin mbi kontrollin e mjeteve lundruese që u diskutua dje në Komisionin Parlame

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama