Rezultate te kerkimit per termin: +Bremen

Total: 1067
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.137Z

Klopp: Nëse Verder Bremen Bremen na shpall luftë, do ti mundim

Trajneri I Dortmudnit, Jurgen Klopp I ka shpallur luftë verder Bremenit në prag të ndeshjes së radhës. Ai ëhstë shprehur se ‘nëse Ëerder Bremen kërkon të luftojë, të njëjtën gjë do të bëjmë edhe ne dhe do të fitojmë’. Vendasit qëndrojnë në vendin e 12-të në rend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.495Z

Bundesliga Wolfsburg mposht Bremen

Në ndeshjen që hapi javën e 32-të të kampionatit gjerman, Werder Bremen është mposhtuar 0-1 në shtëpi nga Wolfsburg. Tre pikët në fjalë, shumë të rëndësishme për Wolfsburg, u realizuan falë golit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:45.498Z

Verder Bremen synon juventinin Amauri

Verder Bremen ka shprehur interesin për të nënshkruar me sulmuesin e Juventusit, Amauri. Braziliani me nënshtetësi italiane nuk është përfshirë në ekipin e parë të Juventusit pasi kishte refuzuar ofertat nga Fenerbahçes dhe Olimpik Marsejës gjatë verës. Amauri synoi ta dëshmojë vet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.420Z

Elia në Werder Bremen

Werder Bremen ka zyrtarizuar transferimin e mesfushorit Eljero Elia, i cili largohet nga Juventus pas vetëm një sezoni. Detajet e marrëveshjes nuk janë bërë të ditura por ylli holandez ka publikuar në Twitter një fotografi duke iu nënshtruar testeve mjekësore të cilat i kaloi me sukses.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:55.099Z

Werder Bremen, 3 mije euro gjobe Pizarro-s

Sulmuesi i Werder Bremen ia hodhi fajin bilbilit te ndeshjes per barazimin 0-0 ndaj Bokum duke u gjobitur me 3 mije euro nga disiplinori. Claudio Pizarro i shpeton pezullimit pas kritikave te ashpra ne drejtim te arbitrit pas ndeshjes ndaj Bokum te mbyllur me rezultatin 0-0. Sulmuesi i W

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:40.111Z

Werder Bremen tersi i italianeve

Werder Bremen duket se eshte tersi i skuadrave italiane.Mbas Interit dhe Milanit kesaj here gjermanet mundin 3-1 Udinezen per cerek finalet e kupes Uefa. Diego ka qene dhe ylli i kesaj ndeshje ku braziliani realizon edhe nje dopiet .Nderkohe qe fitojne Hamburgu dhe Shaktari ndersa Paris San Zhermen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:06.222Z

Inter ne Bremen me rezervat

Kryesuesit e Serise A kane udhetuar drejt Bremen ku sot do te kene perballe Verderin ne ndeshjen e fundit te fazes ne grupe te Champions Liges. Morinjo me ne fund do te lere pushim Ibrahimoviç qe pritet te ndjeke ndeshjen nga tribuna. Zikalterit me shume gjasa do te kenaqen me vendin e dyte ne gru

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama