Rezultate te kerkimit per termin: +Brenda

Meta: total 1000 / total_found 187800 / time 0.069 / keyword[0] brenda / docs[0] 187800 / hits[0] 279863 /
No Pic available
  • 2017-06-26

Zgjedhjet që prodhuan një opozitë të re

Nga Mero Baze Shqipëria përmbylli procesin më të qetë zgjedhor në historinë e saj, me një kulturë të re komunikimi dhe një përmbajtje qytetare të partive të mëdha. Për herë të parë, një lider opozite ka falenderuar votuesit pas përfundimit të procesit zgjedhor dhe ka bërë thi

No Pic available
  • 2017-06-26

A do ta marrin dot socialdemokratët kthesën?

Në mars Partia Socialdemokrate zgjodhi me eufori, Martin Schulzin, kandidatin e saj për kancelar. Por pas së përpjetës dehëse, filloi shpejt e tatëpjeta në sondazhe. Të dielën socialdemokratët vendosin për programin. Dy konferenca të socialdemokratëve – dy botë të ndryshme që

No Pic available
  • 2017-06-26

KQZ paralajmëron komisionerët: Deri në 22:00 të keni mbaruar numërimin

Deri në orën 22:00, në të gjithë vendin duhet të ketë përfunduar proçesi i numërimit. KQZ përmes zëdhëneses Drilona Hoxhaj apeloi komisionerët të vijojnë me procesin, në të kundërt do të shkarkohen. Hoxhaj: Të shkojnë menjëherë në vendet e tyre dhe të fillojnë menjëherë

No Pic available
  • 2017-06-26

Sherr në KZAZ nr 42 në Kavajë, ka përplasje, Ora News i përcjell live

Sherr  në KZAZ nr 42. Gazetarja e Ora News Edjona Dervishi ishte në vendngjarje dhe transmetoi direkt çfarë po ndodhte. “Kanë hyrë me forcë brenda KZAZ” tha Edjona në transmetimin live por  shumë çka është ende e paqartë.  Në një moment një person iu a

No Pic available
  • 2017-06-26

Përplasje në KZAZ nr 42 në Kavajë, Ora News e përcjell live

Në KZAZ nr  42 në Kavajë është ndërprerë procesi i numërimit (ora 18:00) Shkak ishte një konflikt i cili dyshohet se ka ndodhur mes vëzhguesve të partive, dyshohet mes atyre të PS-së dhe LSI-së Gazetarja e Ora News Edjona Dervishi ishte në vendngjarje dhe transmetoi direkt çfar

No Pic available
  • 2017-06-26

Vezhguesit PS e LSI perlasen per fleten e votimit në Kavajë

Ora 19: 40 Procesi i numërimit në KZAZ-në 42 në Kavajë është rihapur, por komisionerët kërkojnë që të mos jenë të pranishëm vëzhguesit politikë. Në KZAZ nr  42 në Kavajë ne oren 18:00 u  ndërpre procesi i numërimit Shkak ishte një konflikt i cili dyshohet se ka

No Pic available
  • 2017-06-26

PD nuk e rimerr dot bastionin e saj historik

Kavaja me sa duket do të mbetet sërish nën logon e Partisë Socialiste. Nga numërimi i 61 kutive nga 84 kuti gjithsej, Partia Socialiste është në avantazh ndaj Partisë Demokratike, duke marrë 7272 votave kundrejt 6658 votave që ka marrë e djathta. Lëvizja Socialiste për Integrim ka marr