Rezultate te kerkimit per termin: +Brendshm

Total: 516
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.373Z

Auditi i Brendshm raporton abuzimet n administrat

Drejtori i Drejtoris s Prgjithshme t Auditimit t Brendshm n Ministrin e Financave, Pajtim Shehu, prezantoi sot n komisionin e Siguris Kombtare t Kuvendit raportin mbi gjendjen n sektorin publik pr 9-mujorin e vitit 2007. Drejtori Shehu, n raportimin e tij para deputetve, tha se gjat vitit 2007 kjo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.388Z

Udhzimi i ministrit t Brendshm/ Automjetet q kan gjoba, sekuestrohen deri n shlyerjen e detyrimeve

Në rastet e identifikimit të drejtuesve të automjeteve debitorë për kundërvajtjet administrative në fushën e qarkullimit  rrugor, për  përmbushjen  e  detyrimeve financiare, agjenti verifikues plotëson procesverbalin e konstatimit të shkeljes (neni 203 i Kodit Rrugor) pa vlerë gj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.060Z

Strazimiri n konferencn e Lubjans

Lubjan (start)-N Slloveni, sht zhvilluar konferenca e Ministrave te Brendshm t Evrops Juglindore, ku Shqipria sht prfaqsuar nga zvendsministri i Brendshm Genc Strazimiri. Ministri i Brendshm i Sllovenis, Dragutin Mate tha se Shqipria vazhdon t ket rezultate impresionuese n luftn kundr, krimit t orga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.657Z

Basha: Vendimi i BE në tetor ose nëntor

Austri Ministri i brendshm flet pr heqjen e vizave Ministri i Brendshm Lulzim Basha n takimet q ka zhvilluar gjat Forumit t 10 t Salzburgut n Austri, me disa prej homologve t vendeve antare t Bashkimit Europian ka marr garancin se n nj nga mbledhjet e vjeshts Kshilli i Ministrave t Brendshm do t ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.375Z

Marrveshje pr Bashkpunimin Policor Ndrkufitar me Malin e Zi

Ministri i Brendshm Z.Bujar Nishani nnshkroi n Podgoric, Marrveshjen pr Bashkpunimin Policor Ndrkufitar me Malin e Zi. Ministri Nishani, s bashku me delegacionin q e shoqronte, zhvilloi fillimisht nj takim me Ministrin e Brendshm t Malit t Zi, Z.Jusuf Kalamperovi. N kt takim Ministri Nishani njoh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.658Z

Ministrat e Brendshëm të BE, pro heqjes së vizave

Ministri i Brendshm Lulzim Basha, gjat takimeve q ka zhvilluar gjat Forumit t 10 t Salzburgut n Austri me disa prej homologve t vendeve antare t Bashkimit Europian, ka mar garancin se n nj nga mbledhjet e vjeshts, Kshilli i Ministrave t Brendshm do t marr vendimin mbi propozimin e Komisionit Europia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.059Z

Strazimiri takon Schnbhm

Zv.ministri i Brendshm Gent Strazimiri, gjat nj takimi me ministrin e Brendshm t Landit t Brandeburgut, Gjermani, Jrg Schnbhm, u shpreh se nj nga objektivat m t rndsishme t ksaj ministrie sht pajisja e qytetarve shqiptar me letrnjoftime elektronike dhe pasaporta biometrike, si dhe vazhdimi i lufts m

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama