Rezultate te kerkimit per termin: +Brendshme +Bajram +Rexhepi

Total: 1238
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.803Z

Aksidentohet ministri Bajram Rexhepi

Nga Express më 11 mars 2011 në ora 19:31 Vetura zyrtare e ministrit të Punëve të Brendshme të Kosovës, Bajram Rexhepi, është përplasur me një veturë zyrtare të EULEX-it. Aksidenti ka ndodhur në Prishtinë. Fatmirësisht nuk ka pësuar lëndime as ministri që ndodhej në veturë d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.239Z

Bajram Rexhepi me bija

Ministri i Punëve të Brendshme, në largim, Bajram Rexhepi, tash e sa vite, është mysafir nderi në VFM.   Për dallim, nga vitet e tjera, Rexhepi, këtë vit, ka ndjekur nga afër këtë event, me vajzën e tij, përkrahë së

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.205Z

Bajram Rexhepi inspekton Merdaren

Ministri i Punëve të Brendshme, Bajram Rexhepi, së bashku me zëvendësdrejtorin e Përgjithshëm të Policisë së Kosovës, Naim Rexha, kanë vizituar pikëkalimin kufitar në Merdare. Gjatë vizitës në këtë pik&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.281Z

Bajram Rexhepi sërish e dëshiron MPB-në

Ministri i Punëve të Brendshme në detyrë, Bajram Rexhepi, thotë se është i gatshëm ta pranojë çdo detyrë që partia ia beson. Në një bisedë për indeksonline, Rexhepi ka thënë se nuk e dinë nëse ai do ta drejtojë edhe për një mandat të ri, Ministrinë e Punëve të Brendshme (M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.035Z

Vetëvendosje: Të dorëhiqet Bajram Rexhepi

Prishtinë, 23 prill, NOA -  Lëvizja Vetëvendosje sot dorëheqjen e ministrit të Brendshëm, Bajram Rexhepit për dhunën e ushtruar ndaj tifozëve në ndeshjen e basketbollit mes Prishtinës dhe Bambit.Qytetarët e Kosovës para dy netësh kanë qenë dëshmitarë të një ngjarjeje të rëndë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.428Z

Bajram Rexhepi: Ja çfarë më vodhën hajnat

Ish-ministri i Punëve të Brendshme, Bajram Rexhepi ka treguar për demolimin e banesës së tij që i është bërë ditë më parë nga disa persona. Rexhepi në një prononcim për "Zërin" ka thënë se, ata që ia kanë thyer banesën në lagjen "Mati I" në Prishtinë kanë qenë hajna ordine

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.035Z

Bajram Rexhepi mbron gazetarët

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës dhe Grupi për Studime Juridike dhe Politike kanë mbajtur një konferencë për “Mediat dhe sigurinë e gazetarëve në Kosovë”. Me këtë rast, ministri i Punëve të Brendshme, Baj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama