Rezultate te kerkimit per termin: +Breshri

Meta: total 30 / total_found 30 / time 0.000 / keyword[0] breshri / docs[0] 30 / hits[0] 42 /
MIDIS SHIUT RAMA DHE BRESHRIT BASHA
  • 2016-04-25

MIDIS SHIUT RAMA DHE BRESHRIT BASHA

BLEDAR KURTI Kohët e fundit, Instituti për Demokraci dhe Ndërmjetësim me mbështetjen e Institutit Demokratik Amerikan realizuan një sondazh mbi angazhimin politik të qytetarëve. Në këtë sondazh rezultoi që vetëm 25,4% e të anketuarve janë të kënaqur me punën e qeverisë dhe një sh

Mësohen detaje nga atentati në Durrës
  • 2015-12-21

Mësohen detaje nga atentati në Durrës

Mbi 30 persona janë shoqëruar nga policia e Durrësit në përpjekje për të zbardhur vrasjen e dyfishtë të ndodhur mbrëmjen e së dielës në qendër të këtij qyteti. Mes tyre ka persona të dyshuar, por edhe të tjer&e

Qëllohet me automatik furgoni në Borsh, shpëton shoferi
  • 2015-11-04

Qëllohet me automatik furgoni në Borsh, shpëton shoferi

SARANDË - Një furgon që transportonte nxënës u qëllua paraditen e sotme me breshri automatiku. Ngjarja u shënua rreth orës 07: 30 në fshatin Borsh të Sarandës. Në momentin e ngjarjes në furgon nuk ndodhej asnjë nxënës, ndërsa raportohet se shënjestër e të shtënave ishte drejtu

Breshër në Tiranë (Foto)
  • 2015-02-28

Breshër në Tiranë (Foto)

Për vetëm pak minuta Tirana është përfshirë nga një stuhi shiu dhe breshri. Rrugët e qendrës së kryeqytetit janë zbardhur nga breshri i rënë. Këto janë vetëm disa nga fotot e postuara në rrjetet sociale.  SSSA

Shi, breshër dhe rrëshqitje e dheut në magjistralen Prishtinë-Gjilan (Video)
  • 2014-12-07

Shi, breshër dhe rrëshqitje e dheut në magjistralen Prishtinë-Gjilan (Video)

Rruga magjistrale Prishtinë - Gjilan është bërë vështirë e kalueshme pas breshrit dhe shiut të madh që po bie. Po ashtu raportohet se në këtë magjistrale ka edhe rrëshqitje të dheut, prandaj ngasësve të veturave ju rek

Diferenca mes politikës policore dhe policisë së lirë
  • 2014-06-21

Diferenca mes politikës policore dhe policisë së lirë

Nga Mero Baze   Për pesë ditë rresht, policia shqiptare u angazhua në një operacion të pashembullt për dekriminalizimin e një pjese të territorit të Shqipërisë, për ti kthyer asaj normalitetin. Lazarati, i cili kishte thuajse 20 vjet jashtë kontrollit të shtetit shqiptar, isht

No Pic available
  • 2014-05-26

Shi i rrëmbyeshëm dhe përmbytje në Shkup

SHKUP-Moti i keq me reshje të rrëmbyeshme të shiut dhe breshri kanë përfshirë mbrëmë Shkupin dhe rrethinën e tij. Një pjesë qendrore e qytetit është mbuluar nga uji dhe se reshjet intensive prej 20 minutave që filluan nga ora 21.0