Rezultate te kerkimit per termin: +Brigada +Sheshi +Nn +Tereza

Meta: total 16 / total_found 16 / time 0.000 / keyword[0] brigada / docs[0] 1099 / hits[0] 1478 / keyword[1] sheshi / docs[1] 7561 / hits[1] 11615 / keyword[2] tereza / docs[2] 12266 / hits[2] 19244 /
No Pic available
  • 2019-03-17

Tirana feston sot Ditën e Verës. Ja lista e plotë e 50 aktiviteteve

Sot nuk ke asnjë arsye që të largohesh jashtë Tiranës. Bashkia e Tiranës ka organizuar më shumë se 50 aktivitete të ndryshme festive me rastin e Ditës së Verës. Ndaj lëre makinën në shtëpi, merr fëmijët dhe shoqërinë dhe eja, i gjithë segmenti nga Sheshi Skëderbej, Bulevardi D

Festimet për Ditën e Verës, qytetarë kujdes! Devijohet qarkullimi i automjeteve
  • 2019-03-15

Festimet për Ditën e Verës, qytetarë kujdes! Devijohet qarkullimi i automjeteve

Me rastin e festimeve për Ditën e Verës, Bashkia e Tiranës ka organizuar më shumë se 50 aktivitete, lojëra, dhe muzikë në zona të ndryshme të kryeqytetit. Që kjo ditë të jetë një festë e madhe për të gjithë, Bashkia e Tiranës ka vendosur që 17 Marsin ta shpallë edhe Ditë pa M

Të dielën fik makinën! Ja çfarë do të ndodhë!
  • 2019-03-13

Të dielën fik makinën! Ja çfarë do të ndodhë!

Të dielën e 17 marsit, lëreni makinën në shtëpi, merrni fëmijët e shoqërinë dhe bashkojuni festimeve që Bashkia e Tiranës ka organizuar me rastin e Ditës së Verës. Një atmosferë festive e mbushur me më shumë se 50 aktivitete, lojëra, dhe muzikë do tju shoqërojë gjatë gjithë

Tirana i bashkohet nismës Vrapo me Objektivat Globale, rrugët ku ndalohet qarkullimi 
  • 2017-11-23

Tirana i bashkohet nismës Vrapo me Objektivat Globale, rrugët ku ndalohet qarkullimi 

Tirana i bashkohet sot nismës Vrapo me Objektivat Globale e organizuar në kuadër të Axhendës 2030 për Zhvillim të Qëndrueshëm e miratuar në vitin 2015 dhe ku janë bërë pjesë 193 shtete nga mbarë bota. Për këtë qëllim Telekom Community Store , OKB, Telekom Albania dhe Bashkia Tiran

No Pic available
  • 2017-09-22

Dita pa makina, ja rrugët ku do ndalohet qarkullimi

Sheshi Skënderbej, Bulevardi Dëshmorët e Kombit pranë Pallatit të Kongreseve, sheshi Nënë Tereza, Pazari i ri, tri rrugë në zonën  e ish-bllokut, dhe hapësira pranë Ministrisë së Arsimit do të jenë sot pedonale dhe nuk do të lejohet qarkullimi i automjeteve nga mëngjesi deri n

No Pic available
  • 2017-09-20

Prodhuesit e bukës i bashkohen nismës për ndalimin e qeseve

Furrat e bukës në Tiranë do të heqin nga përdorimi qeset plastike, duke i zëvendësuar ato me qese letre. Bashkia e Tiranës nënshkroi sot një marrëveshje mirëkuptimi me Shoqatën e Prodhueseve të Bukës, Pastiçierisë dhe Brumërave, e cila ka 250 anëtarë, me anë të së cilës bien

No Pic available
  • 2017-09-20

Buka nuk do shitet më në qese plastike, vetëm ambalazh letre

Furrat e bukës në Tiranë do të heqin nga përdorimi qeset plastike, duke i zëvendësuar ato me qese letre. Bashkia e Tiranës nënshkroi sot një marrëveshje mirëkuptimi me Shoqatën e Prodhueseve të Bukës, Pastiçierisë dhe Brumërave, e cila ka 250 anëtarë, me anë të së cilës bien