Rezultate te kerkimit per termin: +Brigitte

Meta: total 158 / total_found 158 / time 0.000 / keyword[0] brigitte / docs[0] 158 / hits[0] 246 /
8 motivet për të dalë me dikë më të ri se vetja
  • 2017-06-18

8 motivet për të dalë me dikë më të ri se vetja

Çfarë gjërash interesante mund të gjesh te një i dashur më i ri, duke bërë për vete dhe ato femra me kërkesa shumë të larta Presidenti i Francës, Emmanuel Macron, i cili është 24 vjet më i vogël se bashkëshortja e tij, Brigitte (64 vjeçe) Në çkëndvështrim të sheh ajo …

No Pic available
  • 2017-05-20

A ka njeriu moshë për tu dashuruar sërish?

Doris Lessing provokon me librin e saj më të ri në shqip Me siguri sarhoshi italian, arroganti dhe modeli i politikanit të pacipë, Silvio Berluskoni, kur hodhi batutën e tij të pashijë mbi Brigitte Macron si një nënë e mirë e presidentit të sotëm të Francës – kur në fakt ësht

No Pic available
  • 2017-05-10

Charlie Hebdo mbulon coverin me Brigitte Macron shtatzënë: Do bëjë mrekulli!

Diferenca prej 24 vitesh ndërmjet Presidentit të ri të Francës Emmanuel Macron dhe partneres së tij Brigitte ka frymëzuar revistën e përjvfshme satirike Charlie Hebdo, e cila i ka kushtuar një karikaturë çiftit. Në karikaturën e Riss qëndron Macron me një dorë mbi barkun e gruas 64 v

No Pic available
  • 2017-05-08

Liderët botërorë urojnë zgjedhjen e shpëtimtarit të BE, Macron

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump ka uruar Emmanuel Macron për fitoren në zgjedhjet presidenciale të Francë. Përmes një postimi në Twitter, Trump e konsideron fitore të madhe si President i ardhshëm i Francës me të cilin do të punonte me të. Kancearja gjermane,

No Pic available
  • 2017-05-08

5 gjërat që duhet të dini për Presidentin më të ri në historinë e Francës

Emmanuel Macron është presidenti i ri i Francës. Kandidati i qendrës fitoi bindshëm ndaj rivales Marine Le Pen të Frontit Nacional. Macron fitoi me 66.06% kundrejt 33.94% të Le Pen. Lideri 39vjeçar i Lëvizjes En Marche! do të jetë presidenti më i ri në historinë e Francës. Ja çfarë

Presidencialet në Francë/ Çelësat e Elizesë në duart e Macron apo Le Pen? Çfarë thonë sondazhet
  • 2017-05-08

Presidencialet në Francë/ Çelësat e Elizesë në duart e Macron apo Le Pen? Çfarë thonë sondazhet

Është cilësuar si i jashtëzakonshëm raundi i dytë i zgjedhjeve presidenciale në Francë për shkak të tensionit dhe rëndësisë kyçe që ka në përcaktimin e fatit të së ardhmes së Europës. 47 mijë votues do të duhet të zgjedhin në balotazh midis kandidatit të pavarur Emmanuel Ma

No Pic available
  • 2017-05-08

Emmanuel Macron, Presidenti pa eksperiencë i Francës

Emmanuel Macron, 39 vjeç, ish investitor bankar, është zgjedhur presidenti i ri Francës me një fitore të thellë ndaj rivales së tij Marinë Le Pen. Janë dy gjera që shqetësojnë kritikët në profilin e tij, e para ngjitja e tij e shpejtë ne politikë, e paparë ndonjëherë në historin