Rezultate te kerkimit per termin: +Britanikt

Meta: total 21 / total_found 21 / time 0.000 / keyword[0] britanikt / docs[0] 21 / hits[0] 22 /
DIPLOMACIA OFF SIDE SHQIPTARE
  • 2017-08-28

DIPLOMACIA OFF SIDE SHQIPTARE

Nga ARBEN MANAJ Është një fakt i pamohueshëm se diplomatikisht vetë Rama si kryeministër, mund të ketë arritur ndoshta më shumë sesa tërë shërbimi diplomatik me gjestet dhe performancën e tij, në korridoret e politikës dhe diplomacisë ndërkombëtare. Bie dakord me retorikën dhe vi

SHUMË MË TEPËR SE SA VETËM NJË GOODBAY
  • 2016-11-19

SHUMË MË TEPËR SE SA VETËM NJË GOODBAY

Barack Obama e plqen Angela Merkelin. Madje edhe m shum, ai e vlerson at pamas dhe e shpreh fare hapur kt. Madje aq sa gjat vizits s m parshme t presidentit t SHBA-s n Gjermani n prill, tani nj gjysm viti m pas n Berlin, presidenti i SHBA-s shton tani edhe nj tjetr vlersim: N skenn botrore gjat tet

No Pic available
  • 2016-11-18

Obama-Merkel, shum m tepr se sa vetm nj Goodbye

Pas zgjedhjes s Donald Trump president t SHBA-s duket se Barack Obama ka pr qllim nj mision t fundit politik. Ai do t shptoj, ç’sht e mundur e mbshtetet tek Angela Merkel, shtylla e politiks ndrkombtare. Barack Obama e plqen Angela Merkelin. Madje edhe m shum, ai e vlerson at pamas dhe e shpr

Shum m tepr se sa vetm nj Goodbye
  • 2016-11-18

Shum m tepr se sa vetm nj Goodbye

Nga Sabine Kinkartz Barack Obama e plqen Angela Merkelin. Madje edhe m shum, ai e vlerson at pamas dhe e shpreh fare hapur kt. Madje aq sa gjat vizits s m parshme t presidentit t SHBA-s n Gjermani n prill, tani nj gjysm viti m pas n Berlin, presidenti i SHBA-s shton tani edhe nj tjetr vlersim: N

Rrefimi i Abaz Ermenjit  ne 1946 Pse e humbem luften me komunistet
  • 2015-02-16

Rrefimi i Abaz Ermenjit ne 1946 Pse e humbem luften me komunistet

e Diele 15 Shkurt 20151525 pm p classwp-caption-textAbaz ErmenjiSSSAbrASSNje rrefim i rralle vjen sot ne gazeten 8220Panorama8221 nga nje prej protagonisteve te Luftes se Dyte Boterore Abaz Ermenji eksponent kryesor i Ballit Kombetar kryesisht ne zonen e Beratit Ne fund te vitit

No Pic available
  • 2014-09-14

ISIS i pret kokën pengut britanik, David Haines

Grupi terrorist Shteti Islamik thotë se ka ekzekutuar punonjësin britanik të ndihmave David Haines. Grupi ka publikuar një video 2 minuta e gjysmë që tregon prerjen e kokës së David Haines. 44 vjeçari Haines, baba i dy fëmijëve, u rrëmbye vitin e kaluar vetëm tre ditë pasi arriti në S

No Pic available
  • 2010-08-29

Mark Veber, pole position në SPA

GP Belgjik Australiani ka regjistruar kohn m t mir, prpara Hemilton, Kubika, Fetel e Baton Mark Veber do t niset nga “pole position” n mimin e Madh t Belgjiks. Piloti australian i Red Bullit ka regjistruar kohn m t mir n provat zyrtare t zhvilluara n cirkuitin e SPA-s, duke u renditur p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama