Rezultate te kerkimit per termin: +Britanine

Total: 1141
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.436Z

Terrorizmi Franca Kujdes Britanine

Franca i eshte kunderpergjigjur paralajmerimit te Britanise ndaj shtetasve te saj per te patur kujdes ne udhetimit per ne France e Gjermani me te njejten monedhe. Parisi zyrtar nepermjet Ministrise se Jashtme ka keshilluar shtetasit e tij te bejne kujdes me udhetimet ne Britanine e Madhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:48.583Z

Emigrantet mesyjne Britanine e Madhe

0 brbr SSSAbrASS brbrNje emigrant humbi jeten ne Tunelin e La Manshit qe lidh Francen me Britanine e Madhe Sipas policise franceze trupi u gjet mbremjen e se martes dhe eshte goditur nga nje kamion qe po dilte nga njeri prej trenave qe transporton automjete Rreth 1500 emigrante po perpiqeshin te hy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.228Z

Bush Tortura shpetoi Britanine

Per ish-presidentin amerikan Xhorxh W. Bush ishin metodat e tortures ato te cilat shpetuan Britanine e Madhe nga sulmet terroriste. Ne librin e tij Decision Point ish-shefi i Shtepise se Bardhe shkruan se kishte autorizuar perdorimin e te ashtuquajtures waterboarding forme torture ndaj te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.174Z

Leona Lewis: Obama do te ndreqe Britanine

Ylli britanik i pop-it, Leona Lewis beson se Barack Obama ka Faktorin X per te ndrequr Britanine, nese fiton zgjedhjet e neserme presidenciale. 23-vjecarja e rritur ne nje zone te dhunshme ne lindje te Londres, shpreson se demokrati Obama do te ndihmoje te rinjte nga minoritetet te dalin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.480Z

ISIS kercenon Britanine

brbrShteti islamik kercenon Britanine Luftetaret e ISIS paralajmerojne permes nje videoje ne internet nje sulm kunder ketij shteti qe sipas tyre te ndodhe te merkuren e 23 shtatorit Ajo eshte publikuar nga faqja Rit Katz Ne video shfaqet nje foto e kryeministrit britanik Cameron dhe kulles se famsh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.931Z

Femijet shqiptare shenjestra e trafikanteve ne Britanine e Madhe

var fbShare url httpvizionplusalfemijet-shqiptare-shenjestra-e-trafikanteve-ne-britanine-e-madhesize smallbrbrFemijet shqiptare kane qene nder shenjestrat kryesore te trafikanteve te qenieve njerezore ne Britanine e Madhe Ky eshte konkluzioni i raportit te fundit te ECPAT ne Britani e cila shkruan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.644Z

Zgjedhje ekzistenciale per Britanine

brbrNdersa numerimi mbrapsht i diteve ka nisur ne Britanine e Madhe per referendumin e 23 qershorit lidhur me qendrimin ose daljen nga BE-ja kryeministri David Kameron thekson se vendi i tij perballet me nje zgjedhje ekzistenciale Ne nje shkrim per The sunday telegraph kreu i qeverise ka paralajmer

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama