Rezultate te kerkimit per termin: +Britanise

Meta: total 1000 / total_found 1227 / time 0.000 / keyword[0] britanise / docs[0] 1227 / hits[0] 1520 /
No Pic available
  • 2017-04-10

Tentoi të trafikonte shqiptarë në Britani, kërkohen 4 vite burg për shoferin rumun

Në gjykaten e Rotterdamit ne Holandë ka filluar procesi ndaj një trafikanti të qenieve njerzore, i cili me kamionin e tij tentoi të trafikonte 10 shqiptarë drejt Britanisë se Madhe. Policia Ushtarake Holandeze zbuloj shqiptarët në një kamion frigorifer në një gjendje të rendë shendetso

The Sun Vrasesi i deportuar pronar lavazhi ne Britani
  • 2017-02-14

The Sun Vrasesi i deportuar pronar lavazhi ne Britani

p styletext-align justifyNje vrases shqiptar i perjashtuar fillimisht nga Britania ka arritur te kthehet serish aty duke sfiduar kontrollet e rrepta te kufirit dhe tani eshte pronar i nje firme lavazhi makinash 43-vjecari Selami Cokaj dikur ne listen e te shumekerkuarve te Interpolit u deportua ne

Killeri shqiptar jeton ne Britani si pronar lavazhi
  • 2017-02-13

Killeri shqiptar jeton ne Britani si pronar lavazhi

p styletext-align justifyNje vrases shqiptar i perjashtuar fillimisht nga Britania ka arritur te kthehet serish aty duke sfiduar kontrollet e rrepta te kufirit dhe tani eshte pronar i nje firme lavazhi makinash 43-vjecari Selami Cokaj dikur ne listen e te shumekerkuarve te Interpolit u deportua ne

Regjisori britanik Danny Boyle Brexit do te coje ne fundin e Britanise se Madhe
  • 2017-02-11

Regjisori britanik Danny Boyle Brexit do te coje ne fundin e Britanise se Madhe

brbrRegjisori britanik Danny Boyle fitues i cmimit Oscar ne kinematografi beson se dalja e Britanise se Madhe nga Bashkimi Evropian do te coje ne shperberjen e Mbreterise se Bashkuar dhe se nese bashkekombesit e tij do te lejoheshin te votonin serish ata do te shpreheshin kunder daljes se vendit

Dombrovskis BE-ja te mbroje vlerat e saj perballe fakteve alternative
  • 2017-02-11

Dombrovskis BE-ja te mbroje vlerat e saj perballe fakteve alternative

brbrZevendespresidenti i Komisionit Evropian Valdis Dombrovskis vleresoi sot ne Londer se Evropa duhet te mbroje vlerat e saj te vena ne pikepyetje duke kritikuar faktet alternative te shfaqura nga administrata e Donald Trumpbrbr brbrDuhet te jemi te pergatitur per te mbrojtur vlerat historike evrop

BE Asnje perparesi per Londren pas Brexitit
  • 2017-02-07

BE Asnje perparesi per Londren pas Brexitit

brbrPresidenti i Komisionit Evropian dhe kryeministri francez kane perjashtuar faktin qe Londra te mund te negocioje nje marredhenie me Bashkimin Evropian qe do te ishte me avantazhuese se ajo qe ekziston mes vendeve te ndryshme te BE-se ne perfundim te nje takimi ne Brukselbrbr brbrNe kemi rene dak

Analize  E ardhmja e Bashkimit Europian dhe hija e Trump
  • 2017-02-03

Analize E ardhmja e Bashkimit Europian dhe hija e Trump

p styletext-align justify8220BE-ja nuk eshte perfekt por eshte instrumenti me i mire qe ne kemi per t8217u bere balle sfidave8221 Kete fjali e shenuan kryetaret e shteteve dhe te qeverive te BE-se qe mblidhen te premten ne Malte qysh pas takimit te pare pas daljes se Britanise se Madhe nga unioni ne