Rezultate te kerkimit per termin: +Brownin

Total: 12
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.463Z

Rihanna cicëron në Twitter me Chris Brownin

Share Këngëtari Chris Brown dhe Rihanna tre vjet pas përfundimit të lidhjes së tyre kanë filluar të shkëmbejnë mesazhe të dashurisë nëpërmjet rrjetit social Twitter. Spekulimet se Rihanna dhe Chris Brown do të ripërtërirë marrëdhënien e tyre vijnë pas shk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.554Z

Tony Blair kritikon pasardhësin e tij

Londër, 1 shtator - Gordon Brown mund të jetë “acarues” dhe ka “zero” inteligjencë emocionale, ka shkruar Tony Blair në memoriet e tij. Ai gjithashtu deklaroi për BBC se kryeministri britanik, Gordon Brown, mund të jetë “burim i madh i forcës”, por labur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.118Z

Vatikani akuzon gazetarët

Sekretari shtetëror i Vatikanit, Kardinali Tarcizio Bertone, ka akuzuar mediet për nxitje të skandalit në lidhje me publikimin e dokumenteve të fshehta të Vatikanit.Njeriu numër dy i Vatikanit tha se gazetarët, të cilët po raportojnë në lidhje me skandalin e publikimit të dokumenteve t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.706Z

Dy gazeta tërheqin mbështetjen për Brownin

Dy gazeta britanike tërhoqën mbështetjen për Kryeministrin e Britanisw, Gordon Brown, duke i dhënë një goditje tjetër udhëheqësit të Partisë Laburista, para zgjedhjeve të përgjithshme të javës së ardhshme. Në një artikull redaksional, të botuar në numrin e gazetës The Times, t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.543Z

Merkel u takua me Gordon Brownin

Gjermania dhe Britania e Madhe, sipas kancelares gjermane, Angela Merkel, duan të dalin më qëndrim të përbashkët në BE për dhënien e një kontributi financiar anti-krizë të bankave në Bashkimin e Evropian. Pas një takimi me kryeministrin britanik, Gordon Brown, kancelarja gjermane tha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.604Z

Brown dëshmoi për luftën në Irak

Mbështetja e invadimit amerikan në Irak nga ana e Britanisë ishte vendimi i drejtë për arsye të drejta, deklaroi sot kryeministri i Britanisë, Gordon Brown, para Komisionit për hetimin e luftës në Irak. “Ishte ky një vendim i drejtë për arsye të drejta”, theksoi Brown para anëtar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.836Z

Konservatorët para laburistëve në Britani

Konservatorët në Britani kryesojnë sërish anketat e opinionit publik, edhe përkundër faktit se një numër më i madh i njerëzve theksuan se drekën e Kërshëndellave më me dëshirë do ta kalonin me kryeministrin, Gordon Brown, se sa me udhëheqësin e konservatorëve, David Cameronin. Si

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama