Rezultate te kerkimit per termin: +Brukselit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.749Z

“Votoni tre ligjet e Brukselit”

29-03-2013 / Gazeta 55 Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, sërish apel opozitësKryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli ftoi sërish opozitën për të votuar “3 ligjet e Brukselit”. “Ju duhen vetëm tre sekonda për të votua tre ligjet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.913Z

Haxhinasto drejt Brukselit takime me kreret e Brukselit dhe ministrat e NATO-s

Tirane 13 tetor NOA - Ministri i Puneve te Jashtme Edmond Haxhinasto eshte nisur per nje vizite tre ditore ne Bruksel. Zyra e shtypit e MPJ-se ne nje komunikate njofton se ministri Haxhinasto do te marre pjese ne Takimin e Ministrave te Puneve te Jashtme dhe te Mbrojtjes te vendeve anetare te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.303Z

Identifikohen kamikazet e Brukselit

brbrKy eshte Najim Laachraoui  terroristi i trete i perfshire ne sulmet e pergjakshme te Brukselit Ai eshte shpallur ne kerkim nga autoritetet pasi u fiksua nga kamerat e sigurise se aeroportit se bashku me dy kamikaze Ky person qe besohet te jete nje specialist ne prodhimin e eksploziveve ka qe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.516Z

Testamenti i terroristit te Brukselit

brbrShenimi i lene ne koshin e kompjuterit ne shtepine e tij ne Bruksel pergenjeshtron deklarimet e terroristit te mbijetuar te sulmeve te Brukselit ku u shenuan 32 viktima e qindra te lenduar Muhamed Abrini i njohur si njeriu me kapele i kapur nga kamerat e sigurise ne aeroportin e Brukselit pak p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.746Z

FOTOT/ Brenda shtëpisë së kamikazëve të Brukselit

Vëllezërit kamikazë, Khalid dhe Ibrahim El Bakraoui kishin jetuar kohët e fundit në një apartament në Schaerbeek, në rrugën Max Roos. Në këtë apartament, terroristi tjetër që është në kërkim, NajimLachraoui kishte ndërtuar edhe bombat artizanale, me eksploziv e gozhdë, që u p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.299Z

Pyetsori drejt Brukselit

Katër muaj pasi mori Pyetësorin nga Komisioni Europian, qeveria shqiptare është gati të cojë në Bruksel përgjigjet e 2283 pyetjeve, vleresimi i të cilave do të përcaktojë nëse Komisioni Europian do ta klasifikojë Shqipërinë për marrjen e statusit të vendit kandidat.(UPDATE)

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.499Z

Kriza, PS delegacion drejt Brukselit

Protesta masive e PS, përvecse një mesazh ndaj kryeministrit Sali Berisha, vlen edhe si një mesazh ndaj Brukselit, për ndikimin e tij në transparencën e zgjedhjeve. Kështu një grup i PS do udhëtojë drejt Brukselit për të parashtruar kërkesat dhe për të kërkuar presion nda

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama