Rezultate te kerkimit per termin: +Budn

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] budn / docs[0] 1 / hits[0] 1 /
No Pic available
  • 2012-08-22

Nënë Tereza mes 100 personaliteteve më të shquara të botës në të gjitha kohërat

Nga Gjek Gjonlekaj/ New York Revista amerikane TIME, botohet nj her n jav. TIME sht shum prestigjioze n Shtetet e Bashkuara dhe kudo n bot. Çdo vit kjo revist boton edicione speciale. Para dy vjetsh me rastin e 100 vjetorit t lindjes s Nns Terezës revista TIME botoi nj numr special kushtuar asaj.