Rezultate te kerkimit per termin: +Buds

Meta: total 3 / total_found 3 / time 0.000 / keyword[0] buds / docs[0] 3 / hits[0] 3 /
Vermonti, shteti i parë në SHBA që po legalizon marihuanën
  • 2016-03-14

Vermonti, shteti i parë në SHBA që po legalizon marihuanën

File photo of cannabis buds are shown on first day of legal recreational marijuana sales beginning at midnight in Portland, Oregon Vermonti me prirje liberale mund të bëhet shteti i parë në SHBA që legalizon marihuanën nëpërmjet legjislacionit dhe jo nëpërmjet votuesve, një lëvizje që

Rrëfimi i ish-gazetares së TVSH-së: Shërbimi im i parë jashtë shtetit- ashtu siç ka ndodhur dhe Komitët e drogës
  • 2015-12-08

Rrëfimi i ish-gazetares së TVSH-së: Shërbimi im i parë jashtë shtetit- ashtu siç ka ndodhur dhe Komitët e drogës

 Nga Albana M. Lifschin Ishim instaluar me grupin e xhirimit tek Qendra e Madhe Kulturs, apo Piramida, siç i thon, dhe po filmonim nj program pr missin e par shqiptar. At koh piramida nuk ishte aq e populluar dhe ne t RTVSH, na shrbente si studio n raste intervistash apo programesh t shkurtra. Po

No Pic available
  • 2008-11-01

Dualizmi politik i arkaids shqiptare

Brenda shum identitetesh n shoqri, identiteti njeri sht m i uditshmi, m kompleksi dhe m i veanti. Ai sfidon ngjyrat e njpasnjshme q gjenden n natyr, krijon brengn e lakuar dhe harmonizon do studim t realizuar n kuadr t konceptit e drejta e pafuqishme me mundsi ndryshimi! Pas do asti e ndjek hija