Rezultate te kerkimit per termin: +Budakova

Meta: total 28 / total_found 28 / time 0.000 / keyword[0] budakova / docs[0] 28 / hits[0] 80 /
No Pic available
  • 2017-02-08

Flet aktori shqiptar Rimi Beqiri: Kur recitova në krah të Terence Hill

Nga Oralda Lahe Rimi Beqiri: Aktorët e talentuar kanë qenë gjithmonë si një model për tu marrë në konsideratë. Gjithashtu kujtoj se kur kam qenë i vogël dhe unë kam pasur idhullin tim. Nuk dua të përhap emra si sepse janë me të vërtetë shumë. Rimi si ka nisur rruga juaj drejt aktr

Këto vende nesër mbesin pa rrymë
  • 2016-08-10

Këto vende nesër mbesin pa rrymë

KEDS-i ka njoftuar për ndërprerjet e planifikuara të furnizimit me energji elektrike në disa zona, për shkak të mirëmbajtjes së rrjetit nëpër distrikte. Prishtinë Më 11.08.2016 ne NS 110/35/10 kV Prishtina 1 do të shkyçen: Dalja 10 kV J15 Kampi Jordanez (10000010) prej orës 16:00 - 20

Arrestohen hajnat e shtëpive të mërgimtarëve
  • 2015-07-05

Arrestohen hajnat e shtëpive të mërgimtarëve

Policia në Suharekë, ka arritur t’i identifikojë katër persona, që të gjithë në cilësi të personave të dyshuar se të njëjtit, në bashkëveprim, për një kohë të gjatë kanë thyer shtëpi b

Kujt po ia tregon muskujt Naser Osmani (Foto)
  • 2015-03-28

Kujt po ia tregon muskujt Naser Osmani (Foto)

Deputeti i LDK-së në Kuvendin e Kosovës, Naser Osmani, përmes një postimi në Facebook ka treguar muskujt e tij. "Ushtrimet ndihmojnë ne relaksimin e trupit dhe mendjes", ka shkruar Osmani në Facebook. Ndryshe, deputeti Osmani njihet edhe si aktor, pasi ka luajtur në filmin "Djelmoshat e rre

Naser Osmani tregon muskujt dhe tatuazhin në krah (Foto)
  • 2015-03-27

Naser Osmani tregon muskujt dhe tatuazhin në krah (Foto)

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës ka vendosur t'i shfaqë muskujt në publik. Ai i ka publikuar këto foto në Facebook, duke shkruar: “ushtrimet ndihmojnë ne relaksimin e trupit dhe mendjes”. Naser Osmani kohë më parë është

Dyshim për ngacmim seksual ndaj të miturës në Lipjan
  • 2015-03-14

Dyshim për ngacmim seksual ndaj të miturës në Lipjan

Qetësia u prish në qendër të Lipjanit, të mërkurën mbrëma. Forcat policore u ftuan tek ndërtesa "Budakova". Një 52-vjeçar u arrestua, pasi dyshohet se ka sulmuar seksualisht një të mitur. E mitura është fqinje e të arrestuarit, familjarët e të cilës nuk kanë dashtë të prononco

Cilat janë 70 dëshirat e grupit Etnon për vitin 2015?
  • 2014-12-27

Cilat janë 70 dëshirat e grupit Etnon për vitin 2015?

Grupi Etnon ka bërë një listë dëshirash për vitin 2015 në prag të fundvitit. Ata më të vërtet kanë bërë një listë interesnate duke shprehur lloj lloj dëshirash.AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"}; N