Rezultate te kerkimit per termin: +Budallenj

Total: 899
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.674Z

Ristani: Shqiptarët që besojnë Ramën janë budallenj

Deputeti demokrat Arben Ristani ka thënë në fjalën e tij në Parlament se nuk duhet të kesh tru që të besosh kryeministrin e vendit Edi Rama. Ata që besojnë ende premtimet e Ramës nuk janë inteligjentë, tha Ristani në fjalën e tij. Ndoshta Ristani nuk e ka menduar mirë atë që ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.992Z

PA KOMENT/ Po na bëhen fëmijët budallenj, skemi rrugë (VIDEO)

Zakonisht kryeministri Sali Berisha merr lavdërime në këto takime që i quan town hall. Por një banor i Beratit iu ankua në takimin e sotëm se fëmijët po u ngelin budallenj se nuk kanë rrugë për të shkuar në shkollë. Kryeministri Sali Berisha iu përgjigj se ka të dre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.288Z

Ky vend vetëm për budallenj nuk ka vuajtur asnjëherë

Nga Mentor Kikia   Historikisht, ky vend nuk ka vuajtur asnjëherë as për budallenj, as për tradhetarë, as për njerëz të ligj. Por sot pashë se njëri i përkiste sojit që si thuhet, budallallëku nuk ka kufi, një fare Olsi Jazexhi. Nga ata që janë tredhur nga trutë dhe moderato

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.369Z

Webi nuk na bën budallenj

Prej ca kohësh mes të pasionuarve të internetit është zhvilluar një debat mbi të ashtuquajturin ‘budallallëk i Rrjetit’. Qysh më 2008 studiuesi Nicholas Carr kishte hedhur këtë provokim, duke pyetur në mos Google po na “bënte budallenj”. E së voni ish guruja i Webit Jaron La

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.802Z

Nasri: Tifozët e Arsenalit janë budallenj

Samir Nasri ka thënë se tifozët e Arsenalit janë budallenj, sepse ende e fyejnë për shkak të kalimit nga klubi londinez në Manchester City. Ai ka thënë se kurrë nuk ka qenë tifoz i Arsenalit, prandaj nuk sheh arsye që tifozët e &l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.174Z

Ahmet Zogu: Europa ka dy budallenj që po flenë gjumë

Kjo që shihni në foto është kopertina e gazetës së njohur amerikane, San Francisco Chronicle. Në edicionin e saj të datës 10 prill 1939, pak ditë pasi Italia fashiste kishte pushtuar Shqipërinë dhe mbreti Zog ishte larguar në mërgim, ajo i kushtonte një prej kryeartikujve të saj pik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.873Z

Berlusconi: Nuk e dija se rrethoheshim nga budallenj

"Jam në humor të mirë edhe pasi kam lexuar të gjithë titujt e gazetave italiane". Kështu u shpreh kryeministri, Silvio Berlusconi, një ditë pas deklaratës së bujshme lidhur me presidentin e ri të Shteteve të Bashkuara. "E dinim që rreth e rrotull kishim shum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama