Rezultate te kerkimit per termin: +Bujar +Kllogjri

Meta: total 86 / total_found 86 / time 0.096 / keyword[0] bujar / docs[0] 23836 / hits[0] 33972 / keyword[1] kllogjri / docs[1] 131 / hits[1] 167 /
Meta pret Presidenten e Maltës: Forcim të marrëdhënieve dypalëshe
  • 2016-02-17

Meta pret Presidenten e Maltës: Forcim të marrëdhënieve dypalëshe

Kryetari i Kuvendit, z. Ilir Meta priti sot Presidenten e Republikës së Maltës, znj. Marie-Louise Coleiro Preca, e cila shoqërohej prej Ministrit të Jashtëm, z. George Vella, Ministrit të Investimeve Ekonomike dhe Biznesit të Vogël, z. Christian Cardona dhe Ministrit për Familjen dhe Solid

No Pic available
  • 2016-02-07

Legalizimet, 242 familjet që marrin tapinë në Tiranë

Janë 242 familje në kryeqytet të cilat kanë gati lejet e legalizimit në Tiranë. Verifikoni emrat në listë dhe më pas kryeni pagesën e parcelës ndërtimore ARTUR LUMNOM SPAHIU MUSTAFA AHMET ISAKU SINAN MEHMET HAKCANI RAMADAN IDRIZ GJANA ILIR XHELAL DUMI, LUTFIE RIZA DUMI VASIL MHILL DEDNDR

Rrëzohen dy amendamentet për testin e drogës dhe dekomunistizimin
  • 2015-12-18

Rrëzohen dy amendamentet për testin e drogës dhe dekomunistizimin

Votimi Meta abstenon për propozimin e Dodës dhe Idrizit. Rama nuk e voton HERION MESI Votimet e djeshme në Kuvend të disa propozimeve të bëra nga deputetët shënuan dhe qëndrime interesante nga të dyja kampet e politikës. Lidhur me ligjin e dekriminalizimit, i cili u miratua me shumicë ab

Meta viziton një kompani të përpunimit të peshkut me 450 persona të punësuar
  • 2015-10-21

Meta viziton një kompani të përpunimit të peshkut me 450 persona të punësuar

ELBASAN, 21 Tetor/ATSH/.- Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta vizitoi ambientet e kompanisë së përpunimit të peshkut "Nettuno" në Elbasan.Meta shoqërohej nga Ministri i Transportit e Infrastrukturës, Edmond Haxhinasto dhe deputeti i qarkut të Elbasanit, Bujar Kllogjri.Pasi u njoh me kapacitetet

Zbardhet loja e votave për hetimin e CEZ
  • 2015-10-02

Zbardhet loja e votave për hetimin e CEZ

Pavarësisht premtimit publik të Metës se ishte pro përfshirjes dhe votimit të nismës së PD-së për hetim ndërkombëtar, vota e LSI-së është përçarë, pasi 8 deputetë kanë votuar pro dhe 10 kanë abstenuar. Në rast se 10 votat abstenim të LSI-së do kishin qenë pro, kërkesa do mi

No Pic available
  • 2015-08-20

140 qytetarët që kanë gati lejet e legalizimit dhe duhet ti tërheqin

ALUIZNI publikon listën e 140 emrave të cilëve u është printuar leja e legalizimit,  por nuk është tërhequr nga qytetarët. Leja a tyre është në protokollin e drejtorisë Tirana 1, ish Stacioni i Trenit. Emri shoqërohet dhe me njësinë bashkiake ku ndodhet objekti i legalizuar 1 MEHMET

ALUIZNI: 1027 personat që marrin lejen e legalizimit
  • 2015-07-27

ALUIZNI: 1027 personat që marrin lejen e legalizimit

ALUIZNI publikon listën me 1027 emra që duhet të paraqiten pranë Agjencisë së Legalizimit për të bërë pagesën për parcelën e ndërtuar dhe më pas të pajisen me lejen e legalizimit. Lista e përfituesve janë banorë në zonën e ish-Kënetës     NR EMER ATESI MBIEMER 1 A