Rezultate te kerkimit per termin: +Bujar +Leskaj

Total: 1361
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:46.381Z

Bujar Leskaj: Njeriu me letrat në rregull!

Share Nga Mero Baze     Një biografi e paautorizuar e njeriut që pritet të bëhet kryetar i Kontrollit të Shtetit. Historia e tij reale, lidhjet e tij me njerëzit e rrugës, kulturës dhe politikes si dhe shkëlqimi verbues i CV-së së trashë    

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:46.955Z

Opozita kunder kandidatures se Bujar Leskaj

Ka nisur mbledhja e grupit paralamentar te Partise Socialiste ku fjalen e mori kreu i kesaj partie Edi Rama. Ne fjalen e tij Rama ka deklaruar se opozita nuk do ta votoje kandidaturen e Bujar Leskajt per ne krye te Kontrollit te Larte te Shtetit dhe si e tille ai do te duhet te mjaftohet vetem me vo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.640Z

Grupi i PS, votë kundër Bujar Leskaj

Ashtu siç paralajmëroi kreu i Partisë Socialiste Edi Rama , grupi i PS-së ka dhënë votën kundër kanditatit për KLSH, Bujar Leskaj. Ky vendim erdhi pas një mbledhje të grupit vendor socialist, të cilët rikonfirmuan dhe një her&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.731Z

Bujar Leskaj vizite zyrtare ne SHBA

0 brbr brbrKryetari i Kontrollit te Larte te Shtetit Bujar Leskaj zhvilloi nje vizite zyrtare ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes ku u prit Kontrollori i Pergjithshem i Zyres se Auditimit te Qeverise e amerikane Gene Dodarobrbr brbrBashkepunimni mes dy institucioneve ishte ne fokus te takimitbrbr br

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.261Z

BATUTAT/ Bujar Leskaj- deputetit socialist: Ti nuk je skifter, dukesh lejlek

Kryetari i Kontrollit të Lartë të Shtetit, Bujar Leskaj, ka qenë sot në Komisionin parlamentar të Ekonomisë, ku ka folur për çështjen e CEZ. Gjatë fjalës së tij, ai ka shkëmbyer edhe disa batuta me deputetët socialistë. Ervin Bushati ka bërë ironi me të, duke e cilësuar skifte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.949Z

Bujar Leskaj dhuron 300 libra për gjimnazin publik

30/01/2009  Veprat e autorëve më të njohur VLORE- Deputeti Bujar Leskaj i dhuron libra gjimnazit publik “Halim Xhelo” në qytetin e Vlorës. Ishte një premtim i bërë në muajin dhjetor dhe që përkujtoi edhe ditëlindjen e shkrimtarit Ismail Kadare. Kështu dje pasi kanë për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.912Z

Bujar Leskaj e merr seriozisht punën, zbulon se korrupsioni është zhdukur

Share Si një drejtues i një OJQ-je, kryetari i Kontrollit të Lartë të Shtetit, Bujar Leskaj na është shfaqur çdo ditë në ekran duke lidhur marrëveshje me organizata e institucione për të bashkëpunuar në luftën kundër korrupsionit. Që kur burri i shtetit e votoi në atë detyrë,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama