Rezultate te kerkimit per termin: +Bujaras

Meta: total 19 / total_found 19 / time 0.000 / keyword[0] bujaras / docs[0] 19 / hits[0] 27 /
No Pic available
  • 2018-11-01

Elbasan, arrestohet për korrupsion infermierja e spitali Psikiatrik

Policia e Elbasanit ka ndaluar infermieren e spitalit Psikiatrit nën akuzën e korrupsionit. Në pranga ka rënë shtetasja  Shpresa Tollumi, 50 vjeçe, banuese në fshatin Bujaras, Elbasan. Ndalimi i saj u bë pasi  Prokuroria e Elbasanit,  ka urdhëruar ndalimin e saj për veprën penale të k

No Pic available
  • 2016-04-22

Drama e babait: Jam gati të shes djalin, që të kurohet i vëllai

Ai është 13 vjeç dhe ka shumë ëndrra për jetën, por fatkeqësisht këto ëndrra mund ti shuhen pasi rrezikon të humbasë njërën këmbë. Historia e trishtë vjen këtë radhë nga fshati Kodra Bujaras, Elbasan. I mituri quhet Kleo Muça dhe është 13 vjeç. Një ditë, ndërsa ishte duke

No Pic available
  • 2016-04-22

FOTOT/ Taulant Balla ndihmon 13-vjeçarin nga Elbasani që rrezikonte të humbiste këmbën, të operohet

Një ditë pas publikimit të rastit të një 13-vjeçari në Elbasan, që duhej të operohej për të mos humbur këmbën, i ka ardhur ndihma. Është deputeti Taulant Balla, që i ka dhënë zgjidhje. Dje u njoha me kerkesen e familjes Muca nga Kodra Bujaras e Elbasanit per nevojen e nje operac

No Pic available
  • 2016-04-22

Drama e një babai nga Elbasani: Jam gati të shes djalin, që të kurohet i vëllai

Ai është 13 vjeç dhe ka shumë ëndrra për jetën, por fatkeqësisht këto ëndrra mund ti shuhen pasi rrezikon të humbasë njërën këmbë. Historia e trishtë vjen këtë radhë nga fshati Kodra Bujaras, Elbasan. I mituri quhet Kleo Muça dhe është 13 vjeç. Një ditë, ndërsa ishte du

Një spital privat merr përsipër operacionin e 13-vjeçarit nga Elbasani
  • 2016-04-22

Një spital privat merr përsipër operacionin e 13-vjeçarit nga Elbasani

Një ditë pas publikimit në Shqip online të rastit të djalit që kishte nevojë për ndërhyrje kirurgjikale, ka ardhur edhe zgjidhja për të. Kjo bëhet e ditur me anë të një postimi në Facebook nga deputeti Taulant Balla, i cili thekson se Kleo Muça do ti nënshtrohet operacionit dhe shp

Babai ska para për të operuar të birin: Do shes djalin e madh që ta shpëtoj
  • 2016-04-21

Babai ska para për të operuar të birin: Do shes djalin e madh që ta shpëtoj

Do shes djalin e madh, që të shpëtoj të voglin”, është kjo deklarata e tmerrshme që Bashkim Muça, banues në fshatin Kodër Bujaras të Elbasanit ka bërë përballë mediave. Djali i tij, Kleo Muça, 13 vjeç para disa ditësh  shtë rrëzuar duke ecur në një rrugë të pashtruar.

I ka dhënë fund jetës në banesën e saj
  • 2015-06-20

I ka dhënë fund jetës në banesën e saj

Një grua e moshës 64-vjeçare i ka dhënë fund jetës në banesën e saj, në qytetin e Elbasanit, ndërsa vuante nga depresioni. Burime nga policia bëjnë me dije se më datë 18 qershor, në fshatin Bujaras të Elbasanit, rreth