Rezultate te kerkimit per termin: +Bukureshtit

Total: 2469
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:55.082Z

Arrestohet kryebashkiaku i Bukureshtit

0 brbr SSSAbrASS brbrKryebashkiaku i Bukureshtit Sorin Opresku eshte vene ne pranga per marrje rryshfetibrbr brbr63-vjecari dyshohet se perfitonte para nga kontratat qe nenshkruante me firma private per kryerjen e puneve publike ne qytetbrbr brbrSipas prokuroreve kryebashkiaku nga rradhet e sociald

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.686Z

Busti i Ismail Qemalit vendoset në qendër të Bukureshtit

Bukuresht I pranishëm, kryediplomati Bushati. Rama: Kjo, përmbushje e historisë Rumania nderon figurën historike të shtetit shqiptar, Ismail Qemali, duke vendosur një bust në nder të tij në qendrën e Bukureshtit. Në ceremoninë e inaugurimit ishte i pranishëm ministri i Punëve të Jasht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.902Z

Bakaj firmos per Dinamon e Bukureshtit

Elis Bakaj eshte zyrtarisht nje futbollist i Dinamos se Bukureshtit. Gjithcka eshte vendosur ne oret e fundit pak para skadimit te afatit te merkatos se dimrit. Ka qene nje maratone negociatash mes paleve te cilat vetem ne oret e mbremjes kane mundur te gjejne gjuhen e perbashket. Ndeshja Dinamo-T

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.010Z

Elis Bakaj 5 vjet kontrate me Dinamon e Bukureshtit

Elis Bakaj eshte zyrtarisht nje lojtar i Dinamos se Bukureshtit. Sulmuesi shqiptar ka firmosur dje nje kontrate 5-vjecare me kete klub duke e perfituar 150 mije euro rrogen ne sezon. Nderkaq klubit te Dinamos se Tiranes i kane shkuar ne arke 250 mije euro nga shitja e kartonit te lojtarit. Bakaj esh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.473Z

Samiti i Bukureshtit, me 2-4 prill

Vetem nje jave e gjysme na ndajne nga Samiti i Bukureshtit, prej te cilit Shqiperia, bashke me Kroacine dhe Maqedonine, si pjese e nismes se "Adriatik 3" shpreson te marre ftesen e anetaresimit ne NATO. Pikerisht ne datat 2-4 prill do te vendoset nese Shqiperia do ta marre kete ftese, bazuar kjo dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.037Z

Bakaj, sot debutimi me Dinamon e Bukureshtit

TIRANE-Elis Bakaj do të debutojë sot me skuadrën e tij të re, Dinamon e Bukureshtit. Kjo e fundit do të luajë në transfertë ndaj Sportul Stud., ekipi që mban vendin e fundit në renditje. Për Bakajn mbetet ende e paqartë nëse ai do t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.868Z

Demollari ‘parkon’Veliun te Dinamo e Bukureshtit

SHKRUAN: Jeton Selimi 05-07-2011 10:39Sulejman Demollari nuk përmbahet. Nëse në janar arriti të bëjë të mundur finalizimin e operacionit “Bakaj”, pas të cilit u gradua si menaxher në ish-skuadrën e tij rumune, tani ai po bën gati një tjetër goditje. Bëhet fjalë për Franc Veliun

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama