Rezultate te kerkimit per termin: +Bukuroshja

Total: 4229
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.528Z

Bukuroshja qe fluturon mbi debore

Hera e pare qe hipi ne nje snowboard ishte kur mbushi 4 vjec Emri i saj eshte Silje Norendal dhe eshte nje nga atletet me te dashura te lojerave ne Rusibr br Tashme ajo po merr pjese ne Lojerat Olimpike Dimerore qe po mbahen ne Sochi ndersa eshte vleresuar si bukuroshja qe fluturon mbi deborebr b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.855Z

Bukuroshja Rihanna tregon këmbët e tonifikuara (FOTO)

Së fundmi ajo përfundoi turin e saj botëror Diamonds dhe tani ka më shumë kohë të lirë në dispozicion. Kështu, të dielën Rihanna u fotografua duke shkuar me miqtë e saj në një restorant në Manhattan. 25- vjeçarja duket në formë, ndërkohë që ka treguar edhe njëherë këmbët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.184Z

FOTOT/ Bukuroshja Ari nxjerr gjinjtë zbuluar

Ari Lezama ka pozuar për ujin 138. Modelja bukuroshe ka ekspozuar gjinjtë e saj duke dalë topless.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.685Z

FOTOT/ Bukuroshja Rita Ora shfaqet si Marilyn Monroe

Është mirë që të kesh një shqiptare që nderohet kaq shumë. Pak ditë më parë, Rita Ora u vlerësua si një nga femrat me më shumë ndikim në Britani. Këto ditë ajo është e zënë duke promovuar hitin e saj të ri I Will Never Let You Down. Por 23- vjeçarja, e cila ndiqet kudo pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.961Z

Bukuroshja natyrale nga Lituania

Edita Vilkeviciute është bukuroshe dhe modele nga Lituania. Ajo ka lindur në janar të vitit 1989 në Kaunas të Lituanisë. Edita ka debutuar në Women Management. Ne vendin e saj njihet si bukuroshja natyrale.AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"};

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:52.645Z

Bukuroshja Priyanka Chopra, lë pa fjalë Manhatanin

Ajo është bërë e njohur për pjesëmarrjen nëpër eventimente të ndryshme bukurie dhe aktrimi por jo vetëm. 30-vjeçarja, Priyanka Chopra, një vajzë nga Jamshedpuri i Indisë, çdo ditë e më shumë na lë gojëhapur me arritjet e saj. Fillimisht ajo u kurorëzua “Miss Bota” n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.926Z

FOTOT/ Bukuroshja 20-vjeçare, pushime falas nga miqtë por

Kjo bukuroshe 20-vjeçare pushon në gjithë botën pa paguar asnjë qindarkë. Alyssa Ramos ka udhëtuar në Florida, Cancun, Nju Jork, Los Angeles, Las Vegas e Dubai, por shpenzimet ia paguajnë meshkujt që njeh në rrjet. Ajo shoqërohet me ta dhe bën gjithçka me ta, përveç seksit. Të p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama