Rezultate te kerkimit per termin: +Bulevardi +Dshmort

Meta: total 18 / total_found 18 / time 0.000 / keyword[0] bulevardi / docs[0] 3073 / hits[0] 4370 / keyword[1] dshmort / docs[1] 70 / hits[1] 102 /
Vettingu, nisin procedurat për Këshillin e Lartë Gjyqësor dhe Prokurorisë
  • 2017-01-09

Vettingu, nisin procedurat për Këshillin e Lartë Gjyqësor dhe Prokurorisë

Gjyqtarët dhe prokurorët që duan të kandidojnë për anëtar të Këshillit të Lartë Gjyqësor dhe Këshillin e Lartë të Prokurorisë duhet të depozitojnë dokumentacionin brenda datës 16 janar. Sipas një njoftimi të Kuvendit, kërkesa duhen dorëzuar pranë Sekretarit të Përgjiths

No Pic available
  • 2010-08-27

Manjani akuzon Ramën: Fushatë elektorale me taksat

Manjani: Abuziv, vendimi për taksën e parkimit. Policët bashkiakë presin të bëhet shkelja për të vënë gjobën Bashkia e Tirans po shton taksat pr kryeqytetasit q t siguroj t ardhura pr vitin e ri elektoral. Akuzat jannga antari i Asambles Kombtare t Partis Soci

No Pic available
  • 2010-08-14

Parkimi në Tiranë, nga e hëna me pagesë

Zonat e prcaktuara pr t ln makinn, kundrejt 100 lekve pr do or Pr her t par n kryeqytet do t nis zbatimi i nj projekti pilot pr parkimin e automjeteve. T gjith kryeqytetasit t cilt kan nj automjet dhe do ta parkojn at n nj nga zonat pilot, duke nisur nga dita e hn u duhet t paguajn. Tarifa e vendosu

No Pic available
  • 2010-07-30

Bashkia nis të fitojë lekë me Dëshmorët e Kombit

Parkimi, me 1 mijë lekë të vjetra ora Duke filluar nga mesi i muajit gusht e n vazhdim, parkimi i makins n kryeqytet nga bulevardi “Dshmort e Kombit” e deri te stadiumi “Qemal Stafa” do t kushtoj 100 lek ora. Sistemi i pagess aplikohet nga Bashkia e Tira

No Pic available
  • 2010-07-30

Nga 15 gushti, 5 sheshe parkimi me pagesë

5 sheshe qendrore t Tirans do t kthehen n sheshe parkimi, duke eleminuar kshtu trafikun e makinave dhe qarkullimin e kalimtarve. Duke filluar nga 15 gushti parkimi n disa prej rrugve qendrore do t jen me pages. Bashkia e Tirans kapublik projetkin e ri pilot pr administrimin e ri t sistemit t parkim

No Pic available
  • 2010-06-09

Policia: Bllokimi i qendrës ka cënuar rëndë trafikun në Tiranë

Bllokimi i sheshit “Sknderbej” ka cnuar rnd situatn e trafikut rrugor n qytetin e Tirans, gj e cila sht evidentuar gjat gjith ktyre ditve, ku si pasoj e devijimeve t trafikut, shum kryqzime dhe rrug kan marr nj ngarkes tej normave dhe t paprballueshme nga shrbimet e policis. Ky shqetsim

No Pic available
  • 2010-06-07

Kuvendi, zyrat e reja, kompjuter e internet për çdo deputet

Tenderi i Kuvendit, 60 milionë lekë për sallën e re Nj tavolin e pajisur me nj karrige t rehatshme, nj kompjuter prpara dhe do mjet tjetr q i nevojitet nj tavoline pune. M tej, fishat e internetit t vendosura pas do kompjuteri, por dhe t fshehura m s miri pr t mos penguar nje