Rezultate te kerkimit per termin: +Bulevardin +Dshmort

Total: 34
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.588Z

Nis protesta maratonë e opozitës shqiptare

Partia Socialiste nisi sot protestn e paralajmruar pr t krkuar srish hapjen e kutive t votimit. Protesta filloi n bulevardin "Dshmort e Kombit". Foltorja e drejtuesve t saj sht vendosur para kryeministris. Policia njofton se ka marr t gjitha masat pr mbarvajtjen e saj. Sipas kryesocialisti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.861Z

Policia e Tiranës letër Ramës për bllokimin e bulevardit

Drejtori i Policis s Tirans Tonin Vocaj, i sht drejtuar me nj shkres zyrtare kryebashkiakut, njherazi dhe kryetar i Partis Socialiste Edi Rama dhe atij t degs Tiran Besnik Bare, duke shprehur shqetsimin n lidhje me problemet e shkaktuara n trafikun rrugor n bulevardin “Dshmort e Kombit”.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.879Z

Bllokimi i sheshit, prokuroria gati hetimi ndaj Ramës

Policia, sërish letër kryetarit të bashkisë: Bllokimi i sheshit ka rënduar trafikun në kryeqytet Bllokimi i rrugs, q ka sjell vshtirsi n qarkullimin rrugor n kryeqytet, sht cilsuar vepr penale dhe burime nga prokuroria than se nj hetim pr kt mund t fillohej s shpejti. Burim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.446Z

Vocaj letër Ramës për lirimin e bulevardit

Drejtori i Policis s Tirans, Tonin Vocaj, i krkon kryetarit t Bashkis s kryeqytetit, lirimin e bulevardit "Dshmort e Kombit", pr shkak t bllokimit t trafikut. Nj tjetr krkes sipas letrs drejtuar Rams, sht edhe ndryshimi i skems s qarkullimit t automjeteve t prgatitur nga Bashkia e Tirans,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.449Z

Vocaj, sërish letër Ramës: Bllokimi i rrugës, vepër penale

Pas 10 ditsh, drejtori i Policis s Tirans, Tonin Vocaj, i ka drguar srish letr kryetarit t Partis Socialiste, Edi Rama, n lidhje me bllokimin e bulevardit “Dshmort e Kombit”. N kt letr, Vocaj i rikujton Rams se n baz t ligjit “Pr tubimet”, nuk lejohet zhv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.495Z

Nga 15 gushti, 5 sheshe parkimi me pagesë

5 sheshe qendrore t Tirans do t kthehen n sheshe parkimi, duke eleminuar kshtu trafikun e makinave dhe qarkullimin e kalimtarve. Duke filluar nga 15 gushti parkimi n disa prej rrugve qendrore do t jen me pages. Bashkia e Tirans kapublik projetkin e ri pilot pr administrimin e ri t sistemit t parkim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.346Z

Tiran, tubim n mbshtetje t pavarsis s Kosovs

Pasditen e sotme n kryeqytet do t organizohet nj tubim paqsor n mbshtetje t pavarsis s Kosovs. Tubimi, q pritet t zhvillohet rreth ors 16:30, sht organizuar nga forumet rinore politike t majta dhe t djathta, por dhe nga organizata rinore t shoqris civile. Tubimi do t nis nga sheshi Sknderbej pr t vi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama