Rezultate te kerkimit per termin: +Bulevardu

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] bulevardu / docs[0] 1 / hits[0] 1 /
FOTOT/ Nis punë linja e re urbane Farkë  Sauk i Vjetër  Kopshti Zoologjik  ish- Stacioni i Trenit
  • 2017-03-13

FOTOT/ Nis punë linja e re urbane Farkë Sauk i Vjetër Kopshti Zoologjik ish- Stacioni i Trenit

Banorët e Farkës dhe zonës së Kopshtit Zoologjik nuk do të udhëtojnë më me autobusë të vjetër, pa kushte dhe të amortizuar. Bashkia e Tiranës ka mbajtur premtimin për përmirësimin e kushteve të transportit urban, si dhe krijimin e një linjë të posaçme urbane për këtë zon