Rezultate te kerkimit per termin: +Bulku

Total: 2387
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.442Z

Bulku: “Më mungon Isli Hidi”

Ervin Bulku është i vetëdijshëm se ndeshja kundër Lihtenshtejnit është më shumë se një miqësore: "Do të na vlejë shumë përpara takimit me Suedinë". Ish-mesfushori i Tiranës flet edhe për kontratën e tij të re me Dinpro në Ukrainë. "Kemi nënshkruar dhe do të luajmë për atë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.846Z

Rajmonda Bulku: Pengu i Bujar Lakos

Aktorja Rajmonda Bulku mes lotësh shprehet se Shqipëria humbi një aktor të rrallë. Nuk ka më Bujar Lako, nuk ka më aktor si ai. Do i mungojë teatrit, filmit, neve na mungon, artit shqiptar i mungon, ne do vuajmë për këtë mungesë, thotë Bulku në një telefonatë për Report Tv. E pyetu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.780Z

Bulku pa skuadër, largohet nga Krivbasi

 Ervin Bulku, mesfushori i Kombëtares shqiptare aktualisht është pa skuadër. Lojtari është lënë i lirë nga klubi ukrainas i Krivbasit dhe kjo është bërë e ditur nëpërmjet një deklarate zyrtare në websajtin e skuadrës. Ervin Bulku dhe katër futbollistë të tjerë të huaj jan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.038Z

Bulku: Kryeprokurorja mbron Edi Ramën

Deputetja e PD-së Rajmonda Bulku akuzon në mënyrë të drejtëpërdrejtë Kryeprokuroren Ina Rama, e cila nuk respekon drejtësinë dhe mbron në të njëjtën kohë, kreun e PS-së Edi Rama.   Nën një valë aku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.591Z

Bulku Fitojme pavaresisht mungesave

Deklarata 29-vjecari i bindur se testi me Maqedonine do tu sherbeje te rinjve te perfaqesueses Mesfushori Ervin Bulku eshte shprehur mjaft optimist perpara miqesores qe Shqiperia do te luaje me Maqedonine pavaresisht se skuadra eshte goditur nga nje vale e madhe demtimesh. 29-vjecari qe militon ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.006Z

Po Rajmonda Bulku pse shfaqet si antikomuniste?

Në çdo ceremoni që bëhet nga ana e Partisë Demokratike për të përkujtuar rënien e komunizmit, shfaqet edhe Rajmonda Bulku. Sot ajo ka mbajtur një fjalim me rastin e 20 shkurtit, bashkë me Justina Aliaj, e cila u përndoq nga regjimi komunist pas një kënge të saj në festivalin e fam

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.791Z

Bulku: Të çlirohemi psikologjikisht

Mesfushori që aktivizohet në radhët e Hajdukut të Splitit deklaron se nuk është aspak e rëndësishme se cili do të shënojë kundër bjellorusëve, por se duhen marrë tre pikët. “Goli kundër Sllovenisë? Do të thoja se nuk është e rëndësishme kush do të shënojë golin, por rënds

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama