Rezultate te kerkimit per termin: +Bullica

Meta: total 6 / total_found 6 / time 0.000 / keyword[0] bullica / docs[0] 6 / hits[0] 9 /
No Pic available
  • 2011-08-31

Policia e Tiranes kryen arrestime per perdhunim kanosje dhe prostitucion

Persona të akuzuar për përdhunim, prostitucion dhe kanosje të ish-bashkëshortes, kanë rënë në prangat e policisë së Tiranës gjatë 24 orëve të fundit. Astrit Dervishi, 23 vjeç, është arrestuar nën akuz&

No Pic available
  • 2011-01-16

Kol Tivari ngrihet nga varri

Kur e pyeta një herë një mikuntim se ku ndryshonte radioja nga televizori, atij nuk iu desh shumë kohë të më përgjigjej “Ndërsa në radio vetëm i dëgjon këta politikanët tanë parazitë, në televizor edhe i sheh

No Pic available
  • 2010-11-18

Angli denohet i riu shqiptar perdhunoi nje 28 vjecare

LONDER- Nje adoleshent shqiptar i cili jetonte si emigrant i paligjshem ne Southend te Anglise eshte denuar me tre vjet burg per perdhunimin e nje 28 vjecareje me 8 maj te ketij viti.Ervis Bullica pranoi fajin dhe krimi i tij u shenua ne regjistrin e krimeve seksuale ndersa u mor vendimi qe me te mb

No Pic available
  • 2010-08-16

Nje dreke peshku tek "Ali Kali" Redinalda Caushaj

Hipur mbi nje kale te bardhe, me nje zgare ne dore ne te cilen jane shtruar njeri pas tjetrit peshq te pjekur, ulet ne mes te restorantit. Ky eshte Aliu, i njohur si "Ali Kali", nje burre rreth te 50-tave, i cili te sherben ne tavolinen tende hipur mbi kale. Sikur ta kete porositur ndonje, kali ulet

No Pic available
  • 2008-12-06

Burgjet "rrëzojnë" dekretin e Moisit pwr faljen

28/12/2004   “Gabimi” kuptohet pak orë para lirimit të lushnjarit Burgjet "rrwzojnw" dekretin e Moisit pwr faljen Arnold Durri i 9-ti i listws sw faljes wshtw nw qeli nw Rrogozhinw TIRANË – Skandal në listën e të burgosurve të dërguar për falje te Presidenti i R

No Pic available
  • 2008-12-06

Presidenca kërkon llogari për Durrin

29/12/2004   Mesditën e djeshme në Presidencë, ka shkuar një material për çështjen e amnistimit të Arnold Durrit TIRANË – Presidenca kërkon "hesap" për çështjen e Arnold Durrit. Dje në mesditë një material i hollësishëm se si janë ndjekur procedurat për futjen