Rezultate te kerkimit per termin: +Bundeslige

Meta: total 316 / total_found 316 / time 0.000 / keyword[0] bundeslige / docs[0] 316 / hits[0] 368 /
Bajern Leverkusen sfidon Atleticon dhe tabune e kualifikimit
  • 2017-02-21

Bajern Leverkusen sfidon Atleticon dhe tabune e kualifikimit

p styletext-align justifyBajern Leverkusen pret nenkampionet e Evropes Atletico Madridin me objektivin per te thyer tabune e 18-ave ku sjane kualifikuar asnjehere deri tani qe kur Champions League eshte me formatin e ri Madje ne kete faze kane pesuar humbje prej atyre te paharrueshmevebrbr p stylete

Manchester City-Aguerolamtumira eshte fare prane
  • 2017-02-08

Manchester City-Aguerolamtumira eshte fare prane

brbrMungojne ende muajLuftoj qe te luaj e me pas do te shoh interesin e klubit per te ardhmen time Keto jane fjalet e Sergio Aguero qe i pergjigjet zerave per nje largim te mundshem nga Manchester City Sulmuesi argjentinas kartoni i te cilit vlen 58 milione euro nuk deshiron qe te rrezikoje te qe

Lendimi i Vidalit nuk eshte serioz do rikthehet per Arsenalin
  • 2017-01-24

Lendimi i Vidalit nuk eshte serioz do rikthehet per Arsenalin

p styletext-align justifyArturo Vidal do i rikthehet skuadres perpara perballjes se pare me Arsenalin keshtu ka bere me dije klubi i Bayernit te Munich-ut duke qetesuar ndjeshem tifozet bavareze Kampionet e Gjermanise u shqetesuan gjate fundjaves pasi kileni u detyrua ta nderprese perballjen me Frei

Manaj shton kolonine shqiptare te Piza
  • 2017-01-16

Manaj shton kolonine shqiptare te Piza

p styletext-align justifyNga Las Palmas ne Spanje deri te Ingloshtad ne Bundeslige Shume ekipe u perfolen si destinacione te Rey Manajt por si perfundim sulmuesi 19-vjecar ne pronesi te Interit duket se ka zgjedhur Pizen Ai duket se eshte fare prane transferimit ne skuadren e Serise B italiane Aty k

Inter fitore e veshtire
  • 2016-12-19

Inter fitore e veshtire

brbrFitore e veshtire por e cmuar e Interit ne javen e 17 te kampionatit Italian kunder Sasuolos Ziklatrit fituan 1 me 0 ne kete transferte qe sidomos ne pjesen e dyte u be shume e vuajtur per skuadren e Pioli Per fat te mire te skuadres milaneze ne anen tjeter vendasit humben disa raste me Matrin P

Sekreti i Mergim Mavraj Kemi mentalitet si te Rocky
  • 2016-12-16

Sekreti i Mergim Mavraj Kemi mentalitet si te Rocky

var fbShare url httpvizionplusalsekreti-i-mergim-mavraj-kemi-mentalitet-si-te-rockysize smallbrbrGarancia e suksesit per Kelnin e ketij sezoni ne Bundeslige eshte mbrojtja stabel Jo me kot figuron si prapavija e katert me e mire e kampionatit pas Bajernit Lajpcigut dhe EFrankfurtit Nje nga pikat e

Kalou Chelsea shpallet kampion nese Diego Costa do jete golashenues
  • 2016-11-29

Kalou Chelsea shpallet kampion nese Diego Costa do jete golashenues

var fbShare url httpvizionplusalkalou-chelsea-shpallet-kampion-nese-diego-costa-do-jete-golashenuessize smallp styletext-align justify8220Nese Diego Costa do jete golashenues medoemos qe Chelsea do ta fitoje Premier-League-en8221 i ketij mendimi eshte Salamon Kalou Ish-sulmuesi i Chelsea-it i cili